Microsoft Windows Server Code Name "Longhorn" Beta

PcMaKeR
29-04-2007, 15:32   |  #1  
PcMaKeR avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Microsoft Windows Server Code Name "Longhorn" Beta 3 Enterprise Edition & Standart Edition & DataCenter Edition ve Web Edition Sürümlerinin Beta 3 Linkleri şuan Microsoft Web Sitesinde. sizlerle paylaşmak istedim. ben 1 Mayıs günü indireceğim kotamı doldurdum.

bu Enterprise Sürümü için. Aşağıda Download Butonları var ve 3 dilde hismet veriyor. En, DE, JA. Chip haberlerine göre yakın zamana kadar rc1 ve tam sürümü çıkacak.

İsteyen 64 Bit sürümü isteyen 32 bit sürümü deneyebilir. Tercihim 64 bit sürümü denemek benim.

Vistaya benzerliğinden dolayı minimum vistanın çalışma gereksinimleri neyse o gereksinimlere ihtiyacı var. Kurulum keyini ise aşağıdaki linkten isteyerek alabilirsiniz tamamen yasal bir key veriyor ms sizlere.

indirip ve kurup burada nasıl bir değişim olduğunu söylersiniz artık. Çok mrk ediyorum bakalım neler değişmiş.

İyi günler.

orjinal key için

adresinden sihirbaz yardımıyla alın.

Not: MSN ve Hotmail olanlar için daha basit işlemler oluyor.

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 29 Nisan 2007 15:34
black_flood
29-04-2007, 21:01   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

teşekkür ederim direk linkleri verdiğin için fakat key için postal code kısmını geçemiyorum california losangeles deyip kodu girdim ama yanlış diyor ben bu kodu office 2007 için kullandığımda hata vermiyor.bu kısma yazılacak kod ve bölge seçeneğinide belirtirsen sevinirim.

PcMaKeR
30-04-2007, 09:54   |  #3  
PcMaKeR avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

ben türkiye dedim direk kendi adresimi verdim. bir iki dk sitede soru yağmuruna tuttu verdi sonra keyi.