Microsoft Wireless Comfort Klavye..!!

SwordsMan
16-09-2006, 21:01   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bende bu ürünü yaklaşık 7-8 aydır kullanmaktayım. Belirtildiği üzere 3 veya daha fazla tuşun aynı zamanda basılmasını gerektiren durumlarda ürün işlevini yerine getiremiyor. Ayrıca bende bunun hatalı bir seri yüzünden olduğu inancında değilim. Buna ek olarak ürünün ergonomisi ve tuşların yumuşaklığı da hoşuma gitmiyor zaten. Yakın zamanda değiştiririm bende.

cordex
28-09-2006, 05:18   |  #27  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaslar yaklasık 9 aydır bu urun var bende ve chip gibi bi derginin bu klavyeyi test edip onaylması cok sasırtıcı herkes tipine vurulup alıyor ama sunu soleyim 9 aydır microsftla klavyemi degistirmesi icin savas halindeyim yolladıgımda su cevabla geri yollamıslar kaliteli pil kullanılmamasındanmıs tus kesiyor bole sacma bi cevap duymdım duracell kullanıyorum daha ne yapayım dedigimde yapacak bisey yok bidaha yollayın bakalım kısaca oyala kardesim oyala... arkadasım logitect alırken x550 ben bunu aldıgıma hala yanıyorum oda wirelesslı ama bole sorun yasamıyor alacaklara simdiden bole hata yapmamaları icin uyarıyorum belki piyasanın en iyi tipli klavyesi ama islevi berbat kosede yatırıyorum suan emin olun oyun oynayamamaktan alacak arkadaslara bi uyarı olsun....ayrıyetenbazı serilerde hata oldugunada inanmıyorum yabancı forumlardada arastırma yaptım onlardada cogu kisi bundan yakınıyorkısaca ya butun seriler bozuk yada bizde bisey var Gülümseme herkese duyurulur

CU_GS7
09-10-2006, 15:38   |  #28  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Yalnızca oyunlarda verimsiz..Hepsinde değil tabi ki..Mesela COD2`de bu kalavye ile harikalar yaratmışlığım vardır..:))
Diğer bütün işlevleri ve ergonomisiyle bence gayet başarılı..
Zaten diğer oyunlar için de gerçek bir oyuncu gamepad kullanmalı bence..