Microsoft yaz okulu başvuruları başladı!

CHIP Online
08-04-2014, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Microsoft'un öğrencilere uygulama geliştirmeyi öğrettiği Yaz Okulu başvuruları başladı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/mic ... -basladi_46453.html

Microsoft, öğrencilerin uygulama geliştirmeyi öğrenmelerine yönelik her sene düzenlediği Microsoft Yaz Okulu'nun başvurularının başladığını duyurdu. Ağustos ayı boyunca Microsoft'un İstanbul ofisinde gerçekleşecek olan yaz okuluna kayıtlar 9 Mayıs 2014 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye'deki tüm üniversitelerin bilgisayar mühendisliği bölümü ve ilgili bölümlerinden öğrencilere açık olan Microsoft Türkiye Yaz Okulu'na 9 Mayıs 2014 tarihine kadar  başvurular gerçekleştirilecek. Başvuru sonuçları 29 Mayıs 2014 tarihinde açıklanacak. Yaz okulu, 4 Ağustos – 1 Eylül 2014 tarihlerinde Microsoft Türkiye İstanbul ofisinde gerçekleştirilecek.  

Program başvuru sürecinde, katılımcıların yaz okulu boyunca geliştirecekleri projelerin raporunu hazırlamaları ve Microsoft ile paylaşmaları gerekiyor. Projelerini geliştirirken birbirlerinden ve hocalarından yardım alabilecek olan katılımcılar, program sonunda ise projelerini Microsoft çalışanlarına ve bilişim dünyasındaki önemli firmalara sunma imkanı bulacaklar.


Tüm Konu: Microsoft yaz okulu başvuruları başladı!

Kaynak: www.chip.com.tr