Milyonlarca Videoyu Bilgisayarınıza İndirin

halilsahin
01-06-2007, 14:14   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Herkese merhaba,
Youtube'un satılması ile birlikte video paylaşım sitelerinin popülerliği ciddi manada yükselişte. Youtube gibi uluslararası siteler ile birlikte, daha yöresel video paylaşım siteleride hızla türedi...
Bu popülerlik, farklı açılımlarıda beraberinde getirdi... Mesela izlediğiniz videoları indirmede birbirinden farklı yollar, programlar çıktı. Ancak piyasada bu işin ilki javimoya,keepvid birçok siteyi destekliyor gibi gözüksede, flv indirmede ciddi problemler sunuyor.

Benim size tavsiyem 50 büyük video sitesini destekleyen Vidoho www.vidoho.com/download.php
İndirmede desteklediği video kanalları: blip.tv , break, clipfish , collegehumor , current.tv , dailymotion , google , grouper , ifilm , izlesene , liveleak , livevideo , metacafe , myspace ,myvideo , pikniktube ,revver ,rutube.ru , sharkle, stupidvideos, teachertube, trilulilu.ro, twango, veoh, videa.hu, video.qq.com, vidivodo, vidmax, viewurself, vimeo, vmix, vsocial, vume, yahoo, youku, youtube, zippyvideos, watchme.tv, wewin, stickam, stickam.jp, ameba, lulu.tv, 9you , soapbox, 6rooms, tudou, akilli.tv, sina.com.cn, bolt

Son Düzenleme: halilsahin ~ 01 Haziran 2007 14:16
ozzeybek
01-06-2007, 14:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
357 mesaj

tnks

Caner Güral
01-06-2007, 15:00   |  #3  
Yıllanmış Üye
663 mesaj

Firefox'un video downloader eklentisi 60'ın üzerinde video sitesini destekliyor ve genelde her güncelleme ile birlikte 3-4 site ekleniyor.

theironman
01-06-2007, 21:47   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
Caner Güral
Firefox'un video downloader eklentisi 60'ın üzerinde video sitesini destekliyor ve genelde her güncelleme ile birlikte 3-4 site ekleniyor.
ben de onu kullanıyorum genelde.