Minecraft: İşte bunu beklemiyorduk!

CHIP Online
03-03-2014, 21:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlardan birisi daha, sürpriz şekilde sinemaya geliyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/min ... miyorduk_45714.html

Resimlerle: 15 teknolojik film ve TV kahramanı!

Oyun severlerin en çok heyecanlandığı durumlardan birisi, hayranı oldukları oyunları, beyaz perdede görmektir. Bu güne kadar birçok dev oyun isminin, filme dönüştürüldüğünü gördük. Ancak iyi olanlardan çok, bayat yapımlarla karşılaştık.


Son zamanlardaysa uzun süredir beklenen World of Warcraft'a özel bir filmin geleceği, sektörü çalkalamış durumdaydı ki kısa süre sonra bir de The Lego Movie kendisini göstermişti. Fakat öyle görünüyor ki bu furyanın sonu gelmeyecek! Neden mi? Çünkü bu sefer de milyonları kendisine tutsak eden Minecraft isimli oyunun filmi ortaya çıkmaya hazırlanıyor. The Lego Movie'nin aksine, tamamen "live action" yani gerçek insanların oynayacağı yapım, etrafı kutularla dolu bir dünya içerisinde kazma sallayan Steve'e daha önce görülmemiş bir hikaye sağlayacak. 


Film hakkındaki bilgiler an itibarı ile kısıtlı ve henüz durumun aksini iddia eden bir bilgi gelmedi. Yine de eldeki bilgilere bakacak olursak, böyle bir filmin vizyona girmesine daha uzun bir süre olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm Konu: Minecraft: İşte bunu beklemiyorduk!

Resimlerle: 15 teknolojik film ve TV kahramanı!

Kaynak: www.chip.com.tr