MMORPG Oyun Yapmak İçin Gerekenler

YusufC98
14-06-2016, 23:43   |  #1  
YusufC98 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Evet Abiler Ablalar Kardeşler sorum şu bir oyun yapmak için gereken şeyleri biliyorum sayılır kodlama dilleri, oyun motoru, grafik çizimleri, sunucular vs. vs. vs. benim sorum şu aklımda bir proje var ve üniversite hayatımda bu projeyi hayata geçirmeye çalışıcam lütfen olumsuz düşüncelerinizi kendinize saklayın bana gereken şeyler neleri yaparsam başarısız olurum neler  yapmam gerek kaç kişilik bir ekip gerek min. max söylemeye gerek yok şirketler var ve sunucu tarzı araçlar gereçler ne gerek tabi ki işi bilen kişiler gerekiyor eğer bilginiz fikriniz varsa paylaşırsanız sevinirim

girisimci
26-04-2017, 16:18   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhabalar kardesim.Benimde aklimda mobil online oyun fikri var.Ben de yazilim,kodlama,C++ gibi bazi yazilimlari bilen birkac kisiyle bu yola cikmak istiyorum.fakat söyle bir sorun var maddi acidan dolayi sıkıntılıyim ve 2018 in 2.ayinda yuklu bir miktar para geliyor.O zamana kadarda oyun hakkinda gelistirmelere gitmeyi dusunuyorum yazili olarak,Eger seninde aklinda boyle birsey varsa ulasabilirsen iyi olur( yucel8360gmail.com)