Mobil uygulama

-Monster-
23-08-2012, 22:06   |  #1  
-Monster- avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

Yardımcı olursanız seviniriz.Alkış biz 2 arkadaş bu işe başlamaya karar verdik.kendimiz mobil uygulama yapıcaz ve app storeda satıcaz.aslında yeni başladık sayılır 2-3 aydır araştırıyoruz.Ha? daha yeni liseye başladık. tatillerde haftasonları bu işi yapmaya karar verdik.sizden isteğim bu iş için hangi programı kullanıyor olmamız?aslında eğitim kitapları almayı düşünüyorduk ama ben size güveniyorum aranızdan birisi kesin denemiştirKahkaha yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...Gülümseme

cozcell
12-12-2012, 17:44   |  #2  
cozcell avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
373 mesaj

Ben size kitap almayı öneririm.Kitap alırsanız daha kolay yazılım yazarsınız.İkinizde 11 tl koyun "Merhaba Andorid" kitabını alın."http://yeni.dr.com.tr/urunler/332604/merhaba-android-313218"Kullanılan programlar Android Sdk,Jdk,Eclipse Adt ve Android platformu.Android için bunlar gerekiyor.En sonunda da Bir Oyun Tasarlıyorsunuz.Ben daha yeni aldım.Yeni baaşlıyorum.Ama android yazılımı yazmanız için Java programlama dilini bilmeniz lazım.Merhaba Android kitabında Java programlama dilindende bahsediliyor.Ama fazla değil.Java programlama dilini bilirseniz daha kolay yazılım yazarsınız."Java ile nesne programlama" bu kitabıda almanızı öneririm.40 tl"http://yeni.dr.com.tr/urunler/301848/java-ile-nesne-programlama".Tabi bu kitap pahalı almanız şart değil ama alırsanız iyi olur.İOS yani apple hakında bilgim yok.

-Monster-
14-12-2012, 20:42   |  #3  
-Monster- avatarı
OP Yeni Üye
34 mesaj

Teşekkürler elimde şuan zaten 2 farklı kitap var Android Programlama ve iPhone ve iPad için uygulama geliştirme

Andro
23-03-2013, 23:26   |  #4  
Üye
79 mesaj

kodlabın bununla ilgili çok güzel eğitim setli kitapları var tavsiye ederim.bide java programlama öğren derim