modem arayüzüne giremiyorum

Ayhan Buğdaycı
15-08-2017, 14:46   |  #1  
Ayhan Buğdaycı avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

agalar  1 olmadı  kablosuz internet aldım  tt net  falan değil  modem arayüne giremiyorum internet iyi harika güzel ama en modem ara yüzüne girmek istiyorum arkadaş onlarda bunu yapamicaklarını söylediler   nasıl girebilirim şu 192.168.0.1 yada diğer her neyse denedim olmadı chrome ve explorer üzerinden denedim lütfen yardım edin modeme reset attım aynı  değişen bir şey olmadı netim harika hala ama giremiyorum arayüze  lütfen  yardım edin 

eğer yardım edebilicekseniz lütfen ayhan-bey90hotmail.comadresim yardım edin lütfen instagram adresim 4yh4n_ facebook  adresim https://www.facebook.com/4yh4n.gg  burdan ulaşabilirsiniz

Sistem Bilgilerim
aydınsefer
30-08-2017, 17:50   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

modem arayüzüne girmeniz için tecrübeniz yoksa modemarayuz.com adresinden yardım alabilirsiniz.Tüm markalarım ip adresileri ve giriş bilgileri var nerdeyse. Şimdiden kolay gelsin

Murat Solmaz77
24-04-2018, 15:23   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

Merhaba beyler, benim sorunum modemin arayüzüne hiç ulaşamamak. Telefon veya laptop bağlanmıyor. Ağ parolası modemin arkasında var ama onu da kabul etmiyor. Modem Huawei HG8346R ve internette firmware veya software bulunmuyor. Ethernet kablosu da denendi ama olmadı. Bilinen bütün IP ler girildi ama sayfa açılmıyor