Modem Çalışıyor Nete Girmiyor (Genel Sorun!)

LorD_KratoS
02-06-2010, 22:14   |  #1  
LorD_KratoS avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
25 mesaj

arkadaslar hiç bir bilmedigim yazılım yüklemedim veya net gitmeden önce pc'te birşey indirmedim veya yüklemedim modem çalısıyor onda şüphe yok kablolara da baktım onlarda da problem yok ama nete girmiyor artık sayfa goruntulenemiyorda kalıyor of ya en son torrent le bişi indiriyordum torrent Utorrent 2.0.2 yükledim hızını arttır die belki PC'yi kapadım bi açtım nete girmiyor win 7 kullanıyorum ama ilginç şu internet explorer 64 bit olandan nete giriyorum normal explorerle giremiyorum mozillaylada girmiyor msn girmiyor daha donwload edemiyorum torrent zaten sildim o torrenti gene aynı dns degistirdim gene aynı pc yi tarattım kaspersky' bir kaç virüs buldu explorerde sildi yeniden baslattım gene aynı ad awarelede tarattım oda sildi bide en son SPYWARE-DOCTOR yükledim onla internete girebiliyorken taratmıştım pc yi bi kaç virüs buldu trojan falan sonra sil dedim uyarı verdi bu virüsleri silmeniz programların kendisini çalışmasını engelleyebilir özelligini yitirebilir dedi bende sil dedim  ama neden oluyorki diger yazılımlarda oyle birşey yok acaba ondan mı oldu ya of delircem giremiyorum daha nete ya 64 bitten giriyorum ama msn falan giremiyorum ne yapcam şimdi
 [URL=http://www.resimupload.com/ds849690293_adsiz.html][/URL]
msn de sorun tanımlamada sorun bunlar gözüküyor ne yapabilirim