Modemi sıfırlayınca modem arayüzüne giriş yapamama

emirhan3878
15-05-2020, 02:41   |  #1  
emirhan3878 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Modemi sıfırlayınca arayüze giriliyor fakat modeme ip adresi verince arayüze girilmiyor 1 haftadır uğraşıyorum delirdim evde kafayı yedim lütfen yardımcı olun lütfen... Modeme ip adresi verme sebebim access point yapicam ADSL bağlı ana modem ile aynı IP aralığında olması gerekiyormuş AP yapılacak modemin.

Ana modemim: Zyxel VMG3312-B10B

AP yapacağım modem: AirTies RT-212

Ve asıl sorunum bu değil aslında. Asıl sorunum kablolu köprüleme(AP yapıcam dediğim olay[Ana modemden rt-212 modemine lan kablosu çektim olayım bu]) yaptıktan sonra DSL bağlantısının 30-40 dk da bir gidip gelmesi. Online oyunlarda can sıkmaya başladı artık. Lütfen yardımıınıza ihtiyacım var.

NOT:  TTnet servisi henüz çağırmadım eve. Zyxel'i aradım AirTiesi arayın dedi bizlik değil dedi. Haklı da çünkü ana modemde bir değişiklik yapmıyoruz AP(kablolu köprüleme) yapmak için. AirTies'inde canlı servisi yok internette video arşivi var AirTies RT-212 nasıl ap yapılır diye yaptım olmuyor arayüze erişemiyorum hiç bir şekilde...

Sistem Bilgilerim
excel_mustafa
15-05-2020, 17:07   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

airties i internet şirketi kurduysa abonelik kağıdında veya modemin arkasındaki stikırda kullanıcı adı ve şifre yazar. yazmıyorsa internet sağlayıcıyı arayıp şifreyi alabilirsin.