Modemimdeki sorun için yardım edermisiniz?

anttnet
14-09-2010, 12:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

İlk önce iyi günler diliyorum yanlış yere açtıysam konuyu kusuruma bakmayın benim Kablosuz Airties rt-211 modemim var son 2-3 gündür ADSL ışığı yanıp sönüyor PPP ışığı hiç yanmıyor Ttnet'i aradım fakat ielrleyen saatlerde tekrar aramamı söylediler sizce bu sorun neden veya aynı sorunu olan var mı ?<

Yetenek
14-09-2010, 12:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj

Belki inanmayacaksın ama bendede rt-204 modem var ve yaklaşık alalı 1.5 sene falan oldu topu topu 3 ay anca kullanmışımır oda şundan kaynaklanıyor modemi aldığım hafta ilk arızayı verdi modem internete bir türlü giremiyordum garantiye yolladım yeni(sıfır) bir modem yolladılar tamam dedim... o modemde ilk haftasında arıza verdi yine bağlanamadım garantiden yeni(sıfır) modem gönderdiler sonra 3 ay falan kullandıktan sonra yine aynı arıza yine sıfır modem gönderdiler açmadım duruyo evde sıkıldım yaw dertlerinden ve en önemlisi modem verdiğim paraya yanıyorum kullanamdan gitti 115 tl bence bir garantiye yolla ama bir çözüm olacağını sanmıyorum...

anttnet
14-09-2010, 17:55   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

2 sendir kullanıyorum yaklaşık şaşırdım bu hataya doğrusu ttnet'i yine arayacağım şimdi :)

Mustafa Can
14-09-2010, 18:23   |  #4  
Mustafa Can avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,248 mesaj

Yetenek 3. den sonra başka mdel vermeleri lazım bidaha yollarsan başka ürün verirler ama aynı arızadan 3 defa yollaman lazım :)