Modern Warfare 2 rekora doymuyor.

CHIP Online
10-04-2010, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Modern Warfare 2'nin akıl almaz başarısı tam gaz devam ediyor: İşte inanılmaz bir haber daha...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/mode ... doymuyor_19384.html

Resimlerle: Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty serisinin son oyunu Call of Duty: Modern Warfare 2 piyasaya çıktığı 2009 Kasım'dan bu yana tam 14 milyon sattı.

Yalnızca 9 gün önce yayınlanan Xbox 360 kullanıcılarına özel, 15 dolarlık ek harita paketiyse 2.5 milyon sattı. Ve bunun 1 milyonu yalnızca 24 saatte satıldı.

Harita paketinin içinde Call of Duty: Modern Warfare hayranlarının önceki oyundan hatırlayacakları crash ve overgrown haritalarının yanı sıra 3 adet yeni harita var. Yeni paket PS3 için 30 Nisan'da çıkacak.

Activision'ın yalnızca 5 haritadan kazancı 37.5 milyon dolar. Bunun da tahmini olarak 26 milyon doları Activision'ın cebine giriyor. Ve bu sadece ilk indirilebilir içerik, ikincisi de bu yılın sonlarına doğru çıkacak.

Microsoft'un iddiasına göre, oyuncular çıktığı günden bugüne Modern Warfare 2'nin multiplayer modunda 1.75 milyar saat geçirmişler.

Tüm konu: Modern Warfare 2 rekora doymuyor.

İzleyin: Modern Warfare 2-Film tadında video

Resimlerle: Call of Duty: Modern Warfare 2

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Multiplayer oyunlarda ne kadar vakit harcıyorsunuz?

KOBRRA
10-04-2010, 11:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
279 mesaj

Multiplayer dan kastınız tüm online oyunlarsa,günde 2 saat oynuyorum.Eğer sadece MW2 den bahsediyorsanız haftada 5 saat oynuyorum.

nadir akdag
10-04-2010, 18:39   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
204 mesaj

yayınlana ek paketler solo oyunu için mi yoksa multii için mi ?

kyotoprotokolü
10-04-2010, 22:45   |  #4  
kyotoprotokolü avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,327 mesaj

Vallaha bilgisyar eskiydi hiç bir sersini oynamadım hiç bir oyunu kaldırmıyordu
Bilgisayarı yeniledim fakat hala nasib olmadı eski bilgisayardan dolayı hiç oyun oynayamadığımdan oyuna merakım pek kalmadı bir crysisi oynadım onu da çok beğendim 2 sini bekliyorum