Modern Warfare 3'ün büyüleyen videosu!

CHIP Online
25-05-2011, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Call of Duty: Modern Warfare 3'ün ortaya çıkan son videosu, yeni bir bombayı müjdeliyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/mode ... -videosu_27127.html

Resimlerle: Resimlerle Call of Duty tarihi!

Oyun camiasında adını altın harflerle kazımış olan FPS oyunlarından biri, hiç kuşkusuz Call of Duty serisindir. Bu serinin yeni Modern Warfare oyunu olan MW3'e ait tanıtım videosu nihayet yayınlandı.

FPS türü oyun sevenlerin favori oyun serilerinden olan Call of Duty Modern Warfare serisinin 3. oyununun 8 Kasım'da raflarda olacağı da tanıtım videosunun sonundaki yazıyla resmi olarak açıklanmış oldu.

Call of Duty serisinin piyasaya sürülmüş olan son oyunu Black Ops, ABD'de tüm zamanlarda en çok satan oyun olmuştu. Aynı başarı, içinde Londra, Paris, Almanya ve New York gibi birçok değişik mekân barındıracak olan Call of Duty: Modern Warfare 3'ten de bekleniyor.

Büyüleyici Modern Warfare 3 videosunu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz...

Tüm konu: Modern Warfare 3'ün büyüleyen videosu!

İzleyin: Modern Warfare 3 bomba gibi!

Resimlerle: Resimlerle Call of Duty tarihi!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: MW3'ün nasıl bir oyun olacağını düşünüyorsunuz?

Erşah
25-05-2011, 18:24   |  #2  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj

Bence bu oyun yok satacak.Black ops bile arkada kalacak.Nah buraya yazıyorum....

Seal12
25-05-2011, 19:08   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

ben ce oyun da daha çok singl a çok önem verilecek ve oyunun map leride çok geniş olacak ve bi ihtimal kendi askererimizi yönlendirebileceğiz diye düşünüyorum

uGuR.uK
26-05-2011, 00:02   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

o nası bir ortamdır, 3. dünya savaşını gerçekleşmeden gerçek gibi yansıtcaklar valla :))

ama gözler birde TURK3Y diye aradı, keşke olsaymış be :p

DEXTER 26
26-05-2011, 21:19   |  #5  
DEXTER 26 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 26
1,018 mesaj

su cod serısını zaten en ıyı ınfınıty yapıyor sanırım mw2 ile aynı grafık motorunu kullanıcak buda kullanıcılar acısından cok ıyı bır haber yanlız cıkıs tarıhıne daha var malum oyun pazarı ıyıce kızıstı batlefıeld 3 ıle aynı adna pazara sunulucaktır rekabet acısından vıdeo guzel grafıkler canlı ne dıyelım bekleyıp gorucez artık