Mortal Kombat X Game Cache Hatası

AmonRa08
09-09-2015, 11:25   |  #1  
AmonRa08 avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Beyler mortal kombat x'in 3. updatesinde crackı da yaptım ve oyunu açmaya çalıştım. Enbaşta siyah bi Mortal Kombat X yazısı görüntülendi ve hemen kapandı. Sonrasında da "Please verify the integrity of the MKX game cache." hatasını verdi. İşte resim:

Son Düzenleme: AmonRa08 ~ 09 Eylül 2015 11:38 Neden:
theironman
09-09-2015, 11:35   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

arkadaşım resmi göremiyorum, tekrar paylaş istersen

AmonRa08
09-09-2015, 11:39   |  #3  
OP Yeni Üye
22 mesaj

İşte resim kardeş. Bulabilirsen sebebini sana çok dua edicem :)

theironman
09-09-2015, 11:46   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
Alıntı: AmonRa08  

http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=364313.0

dostum update i kur . bittiğinde tik işaretlenecek bi dosya gosterıo onu ısretle bıttı de daha kurmaya devam edecek . ben bunu yapmamıstım yaptıgımda cozuldu

AmonRa08
09-09-2015, 12:05   |  #5  
OP Yeni Üye
22 mesaj
Alıntı: elvis32  
http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=364313.0

dostum update i kur . bittiğinde tik işaretlenecek bi dosya gosterıo onu ısretle bıttı de daha kurmaya devam edecek . ben bunu yapmamıstım yaptıgımda

Kardeş ben MK X'in senn dediğin bu 1. updatesini yaptım sonra da o tiki kaldırmadım tmm. Sonra o bişiler daha kurdu. Ondan sonra ise gittim 1. updatenin crack ını yaptım. Sonra ben 2. updateyi kurdum. onda tikli bişi gelmedi. Sonra gittim 2. updatenin de crackını kurdum. Ve bir deniyim dedim acaba hata vercek mi diye. Denedeim ve hata vermeden girdi gayet güzel oynadım. Sonra bu 3. updateyi yaptım. Bitince bi tik vardı onu kaldırmadım. Sonra o da bişi kurdu ve 3. updatenin crack ını yaptım. Sonra oyunu açmaya çalıştığımda da böle bi hata verdi. Bu 3. updateyi hep o Jason Voorhees karakteri için yapıyorum. Yoksa hiç uğraşmam aslında. Şimdi bu soruna bir cevap bekliyorum :D

theironman
09-09-2015, 12:15   |  #6  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
Kardeş ben MK X'in senn dediğin bu 1. updatesini yaptım sonra da o tiki kaldırmadım tmm. Sonra o bişiler daha kurdu. Ondan sonra ise gittim 1. updatenin crack ını yaptım. Sonra ben 2. updateyi kurdum. onda tikli bişi gelmedi. Sonra gittim 2. updatenin de crackını kurdum. Ve bir deniyim dedim acaba hata vercek mi diye. Denedeim ve hata vermeden girdi gayet güzel oynadım. Sonra bu 3. updateyi yaptım. Bitince bi tik vardı onu kaldırmadım. Sonra o da bişi kurdu ve 3. updatenin crack ını yaptım. Sonra oyunu açmaya çalıştığımda da böle bi hata verdi. Bu 3. updateyi hep o Jason Voorhees karakteri için yapıyorum. Yoksa hiç uğraşmam aslında. Şimdi bu soruna bir cevap bekliyorum :
 peki oyunu toptan kaldırsan ve tekrar ama bu şekilde kurulum yapsan nasıl olur :D

AmonRa08
09-09-2015, 12:22   |  #7  
OP Yeni Üye
22 mesaj
Alıntı: elvis32  
peki oyunu toptan kaldırsan ve tekrar ama bu şekilde kurulum yapsan nasıl olur :
Kardeş sanırım oyunun dosyaları eksik bende. Çünkü hatada oyun önbelleğini doğrulayın diyor. Sen 3. updateyi kurun mu ? Çünkü ben 3. updatenin sonundaki tiki kaldırmadığımda bişi yükleniodu ve 393 of 749 olunca (yani 749 tane dosyayı oyuna işliyodu ve 393. dosyaya gelince) duruyodu daha da devam etmiyodu ve ben de onu kapatıyodum (:D) sanırım bu hata bu yüzden oluyor. o zmn şimdi bnm sorum değişti. Neden 393 of 749 da kalıyor :D ya şu Jason karaakteri var diye yapıyorum ya :(