motorola e6

cagy
14-07-2007, 15:17   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
56 mesaj

E6 YI Bİ ARKADAS TAVSİYE ETTİ NE DERSİNİZ YOKSA AKLIMDA N70ME      VAR

omer_6134
14-07-2007, 17:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Selam cagy,
Bildiğim kadarıyla MOTOROLA ROKR E6 dokunmatik ekran,nokia N70'i de diğer konuda yeterince anlatım sana.

Ben her türlü N70 derim.Biradan kanıtlayacağım...BEKLEYİN.

omer_6134
14-07-2007, 17:57   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,789 mesaj

Sesli Arama
Ortam Sesleri Kayıt
Bas Konuş
Monofonik Zil Tipi
Kızılötesi
Bluetooth
Flaş

Yukarıdaki özelliklerin hepsi Nokia N70 de var ama Motorola E6'da yok.Zaten benim sana tavsiyem motorola alma babamda motorola vardı bir sorun çıksa çözemezsin çünkü hiç bir yerde tamir yeri yok ama nokia'nın her bir sokakta tamir yeri var.Babam çok çekti motoroladan ama hala motorola kullanıyor ikinci telefonunu aldı yine motorola neden bilmiyoruma ama hep kötülüyor motorolayı,hep de motorola alıyor.

Son Düzenleme: omer_6134 ~ 16 Temmuz 2007 22:53
omer_6134
14-07-2007, 17:58   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,789 mesaj

Kesinlikle nokia n70 derim.Tabi bunlar benim fikrim belki sen motolayı beyenirsin.....

cagy
16-07-2007, 12:25   |  #5  
OP Üye
56 mesaj

tskler

omer_6134
16-07-2007, 22:53   |  #6  
Yıllanmış Üye
2,789 mesaj

bir şey değil:):)

tahsin053
14-10-2007, 13:44   |  #7  
Yıllanmış Üye
115 mesaj
OOOOMMMMEEEERRRR
Sesli Arama
Ortam Sesleri Kayıt
Bas Konuş
Monofonik Zil Tipi
Kızılötesi
Bluetooth
Flaş

Yukarıdaki özelliklerin hepsi Nokia N70 de var ama Motorola E6'da yok.Zaten benim sana tavsiyem motorola alma babamda motorola vardı bir sorun çıksa çözemezsin çünkü hiç bir yerde tamir yeri yok ama nokia'nın her bir sokakta tamir yeri var.Babam çok çekti motoroladan ama hala motorola kullanıyor ikinci telefonunu aldı yine motorola neden bilmiyoruma ama hep kötülüyor motorolayı,hep de motorola alıyor.

Merhaba. Devir mp3 devriyken monofonikle ne işimiz var? Ayrıca monofonikte polifonik te çalar. Çalmaz olur mu..Bluetooth yok demişsin ama bu telefonda bluetooth var. Kızılötesi yok, o tamam. Zaten kızılötesi ne işe yarıyor bluetooth dururken..Ortam sesleri kayıt özelliği yok demişsin o da var. PDA özellikli telefon bu, olmazsa hata olurdu zaten. Ayrıca kaydettiğin sesi zil sesi olarak ta atayabiliyorsun.Olmaz olur mu.. Sesli arama da var, hatta E2 de bunun için özel bir tuş var. Bas konuş olayı da kimsenin kullanmadığı iflas etmiş bir hizmet.Olsa ne olur olmasa ne olur.

Bu bilgileri neye göre verdin çok merak ettim.

Tek katıldığım konu flaşın olmaması. Böyle bir alete led veya gerçek flaş ekleseler fena olmazdı.
İnternette belirtilen teknik özellikler yanlış veya eksik olabiliyor.  O nedenle kullanmadığınız telefonlar için yorum yapmayalım ki, alacak olan arkadaşlar yanılmasın.

Teknik servise gelince, bu telefonlar kvk genpa vs. garantili. Bir sorun olduğunda telefonu her yerde yaptırabiliyoruz demektir bu. Her telefon  'sokakta' tamir edilebilir. Nokia ya özel 'sokak tamircisi' yok))

Sanırım babanın kullandığı motorola sorunlu bir modeldi..Her markanın sorunlu modelleri olabilir,var da.. Doğaldır.

Saygılar..

Son Düzenleme: tahsin053 ~ 01 Kasım 2007 19:32
alpla
23-10-2007, 14:51   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

motorola E6 da 325 Mhz   işlemci var N70 ise 225 mhz hatta mototola z6 ise 625 mhz

Son Düzenleme: alpla ~ 23 Ekim 2007 14:54
okanunal
27-04-2008, 15:14   |  #9  
Yeni Üye
44 mesaj
OOOOMMMMEEEERRRR
Sesli Arama
Ortam Sesleri Kayıt
Bas Konuş
Monofonik Zil Tipi
Kızılötesi
Bluetooth
Flaş

Sesli aramanın şu ana kadar kullandığım hiç bir telefonda işe yaramadığını keşfetmiş bulunmaktayım. Gereksiz bir özellik. Siz otobüse binip sesli arama yapmak istiyorsunuz ancak bulunduğunuz ortam sesli olduğundan sizi tanımıyor. Bunun yanında grip olduğunuzda vb durumlarda da sizi tanımıyor. Ya her defasında yeniden kendi sesinizi tanıtacaksınız ya da benim gibi bir süre sonra vaz geçeceksiniz.

Ortam seslerini kayıt ediyor. Hatta tuşlardan birini bunun için ayarladım. Gerekli olduğu zaman anında kullanabiliyorum.

Monofonik zil sesinin ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olamaycağım. Ancak zil sesi olarak pek çok midi, mp3 vs ayarlayabiliyorsun.

Kızılötesininde eskimiş bir teknoloji olduğunu hatırlatmak isterim. Ancak olsaydı javada yazılmış bir programla televizyonun kumandası şeklinde de kullanılabileceğini söylemek isterim.

Bluetooth'u var ve rahat kullanılabiliyor.

Flaş'la söylemek istediğinizi anlayamadım. Eğer sitelere girdiğinizde flashları açmadığından bahsediyorsanız yanılıyorsunuz.

Bunlarla birlikte cep telefonumun kulaklığı bozuldu Ankara'yı tamamen aramama rağmen bulamadım. En sonunda bir satıcı toptancıya sormaya karar verdi ama toptancıda da böyle bir şey yok. Yine de olumlu tarafından bakacak olursa piyasada kullanılan bütün 3.5mm'lik jaklı kulaklıklar kullanılabiliyor. Yani kulaklık açısından çok geniş bir yelpazede kullanabilirsin.

Cep telefonun uçuş modu olmadığı söylenmişti ancak biraz araştırdıktan sonra "cihaz durumunu" açtıktan sonra anten kapalı diyerek telefon özelliklerinin kapatılabildiğine şahit oldum. Alalı bir yılı geçmesine rağmen araştırdıkça yeni özellikler keşfediyorum. En sevdiğim özelliklerinden biri de bir yerlere para ödemeden oyun yüklenebiliyor olmasıydı. İnternet sitelerinde araştırıp bulduğunuz java ya da Linux oyunlarını yükleyebiliyorsunuz.

Telefonun sesi çok iyi, radyo ve realplayer sayesinde müzik dinleyebiliyor ve video seyredebiliyorsunuz. Ancak böyle bir  telefondan video ve müzik editörüne de sahip olmasını isterdim. 2gb'a kadar desteklediği kart sayesinde uzun metrajlı film bile seyredebilirsiniz. Ancak telefonda real player'a ulaşılmasını biraz güç buldum. Keşke tek tuş özelliği olsaydı.

Son olarak Motorola'nın desteğinin yetersiz olduğuna ben de katılıyorum. Zaten öyle olmasa daha pahalı olacağına eminim. Yine de çoğu insanın problemini çözebildiğine eminim.