Motorola K1 KRZR alacağım yorumunuz nedir

metaroth
09-09-2009, 14:20   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
251 mesaj

merhaba arkadaşlar

Yeni telefon almayı düşnüyorum Motorola K1 KRZR modelini gördüm şık güzel bir telefon
gibi duruyor.Kullanan arkadaşların yorumları çok önemli benim için.

-acaba telefonun şarjı kaç gün gidiyor?
-Telefon a kaç mesaj kaydediliyor bazı arkadaşlar 9 mesaj alıyor demiş doğrumu?
-En önemlisi telefonun yazılımı nasıl?Donma takılma yavaşlama durumu varmı?Bende philips 9@9k vardı
sırf bu yüzden telefonu iade ettim paramı geri aldım.Bir mesaj yollarken diğeri gelirse 2 dk kadar kitleniyordu telefon.çünkü
-Malzeme kalitesi nasıl tuş takımı siliniyormu.Kapak çiziliyormu?
-Telefonun bluetooth undan sınırsız dosya alış verişi yapılabiliyormu.Bazılarında 10 mb fln diye kota varmış.
-Telefonun konuşma kalitesi nasıl mesela çevizlibağ metrobüsün oralarda duyulabilirmi :D
-kamera falan önemli değil benim için.bunlar haricinde size kötü gelen yönleri varsa yazarmısınız?

metaroth
11-09-2009, 12:03   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
251 mesaj

forumda hiç motorola kullanan arkadaş yokmu yaa.bari genel olarak motorola nasıl telefondur onu yazın.

EbRaR ErDeM
17-09-2009, 20:06   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,217 mesaj

Hayırlı olsun.

metaroth
18-09-2009, 00:42   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
251 mesaj

kimseden yorum gelmeyince bende nokia 3500 aldım.nasıl olduğunu bilmediğim telefona para bağlamak istemedim.şimdilik gate iyi çalışıyor yazılımı falan sorunsuz.

EbRaR ErDeM
18-09-2009, 00:46   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,217 mesaj

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

metaroth
18-09-2009, 00:47   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
251 mesaj

sağolun

EbRaR ErDeM
18-09-2009, 11:18   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,217 mesaj

Küçük bir inceleme yayınlarsanız diğer alacak arkadaşlar için bir bilgilendirme olur.

metaroth
18-09-2009, 18:57   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
251 mesaj

3 gün önce aldım telefonu.Günde 200 mesaj atarak 2,5 gün gün gitti şarjı.Telefonun yazılımı gayet iyi!müzik dinlerken mesaj alıp yolladım aynı zaman kesinlikle yavaşlama olmadı.Multimedya özellikleri gelişmiş.Mp3 Dinlerken bir yandan istediğiniz herhangi birşeyle uğraşabilirisiniz mesela menüde gezinebilirsiniz.Menü geçişleri gayet hızlı.Hafızasında 4000  mesaj saklıyabiiliyorsunuz.4000 Mesajı doldurursanız açılışta mesajları okurken 40 saniye kitleniyor.ama ondan sonra kesinlikle bir yavaşlama yok.Orjinal kulaklığı gayet kaliteli bilgisayar dan müzik dinler gibi ses veriyor.Hoparlörü ile dizüstü bilgisayar gayet rahat bastırılıyor.Telefonun çekişi normal bir sorun yaşamadım bir konuda.Kamerası 2 mp.Bende profesyonel dslr olduğu için beğenmiyorum hali ile ama normal bir vatandaş beğenebilir.tuşları mesaj yazımına gayet uygun.Telefonda gerçekten söylüyorum dert edebileceğiniz hiç bir şey yok.Sadece belki şu olabilir ekran çözÜnürlüğü düşük diyor bazı arkadaşlar.Valla telefon işte hd yayın izlemiyorsunuz sonuçta:D Telefonun fiyatı da 200 milyon vatan bilgisayardan aldım.Çünkü piyasa da 250 milyondan aşşağı fiyat verilmiyor.Benim aklıma gelenler bunlar eğer sorusu olan arkadaşlar olursa cevaplamaya çalışırım.Ayrıca menüde telefonun yazılımını güncellemek için bir menü var bu servis ücretsiz çalıştırdığınız zaman nokia ya bağlanıp oradan en güncel olan telefonunuza ait yazılımı alıyorsunuz.Bu da güzel bir özellik bence.

Cem1995
05-12-2009, 22:37   |  #9  
Yıllanmış Üye
299 mesaj
Alıntı: metaroth  
forumda hiç motorola kullanan arkadaş yokmu yaa.bari genel olarak motorola nasıl telefondur onu yazın.
gayet güzel ben çok memnunum v8 kullanıyorum hem tasarım açısından hem içerik harika