Mouse sıkıntıları YARDIM lütfen,

papa pizza
01-07-2019, 01:12   |  #1  
papa pizza avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

merhabalar ben bilgisayarıma format attırdım laptop bilgisayara sahibim casper excalibur g650 ve mousem bloody a90 bu mousemde hiç bir sıkıntı yok youtubede gezerken forumda takılırken sıkıntı yok tıkladıgımda yanıt veriyor çevirdiğimde yanıt veriyor normal bir fare gibi ama oyun içlerinde bazen bastığımda yanıt vermıyor mouse değiştirmeme rağmen aynı sorun oynadığım çoğu oyunda aynı sıkıntı nasıl düzeltebilirim hiç bir fikrim yok

sıkıntı oluşan oyunlar : Rust, Fortnite tarzı oyunlarda denedim LoL ' de olmuyor düzgünce çalışıyor belirli programlarda çalışmıyor sağ klik bazen basıyor bazen basmıyor aynı şekilde sol klikte öyle bir şekilde ilkkez konu paylaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim.Kahkaha

excel_mustafa
01-07-2019, 03:05   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

tüm driverları beraberinden gelen cd den yada casper.com dan yükle (çipset dahil). sonuç alamazsan nvidia nın sitesinden son sürüm whql tipi driverı yükleyip dene.

zombi
01-07-2019, 17:41   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 106
1,026 mesaj

laptopun chipset vs tüm driverlerini sitesinden indirin. ve ayrıca oyun açarken laptopun kendi touch padini devre dışı bırakın. bazı oyunlar tek donanımla çalışabiliyor.