movie maker 6.0 hakkında..

detay_b
27-11-2008, 14:16   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar keysmart M2055 dizüstü kullanıcısıyım işletim sistemim vista home basic. öncesinde xp yüklü farklı bir bilgisayarda movie maker 5.1 versiyonuyla webcamdan canlı video kaydı yaparken şimdi vista da yer alan movie maker 6.0 versiyonunda kayıt yapamıyorum.dijital video kamera algılanamadı diye bir uyarı alıyorum.kullanmış olduğum webcam ise PHILIPS SPC1000NC/00. sanırım movie maker 6.0 kamerayı uygun bir kamera olarak ya da hiç tanımıyor.(DV standardında) şimdi ne yapmalıyım salt olarak movie makerin 5.1 versiyonunu bulsam sadece onu yükleyecem ama o da yok. xp ye mi dönmem gerekecek ya da? Yardımcı olursanız sevinirim.  

SAİNT
27-11-2008, 14:35   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

vistada bazı programlar sorun çıkartıyor ama bu değişik bi sorun camın driverlerini güncellemenizi önereceğim yada dediğiniz gibi xp dönmekte kısmende eziyetli olsada bi çözüm yolu yada sp1 yok ise pc'nizde yükleyerek bi deneme yanılma yapmış oluruz en azından vistanızda sp1 olmuş olur ve bence performansı fazlasıyla artırıyor işe iyi yönünden bakmak istersek.

man on the moon
27-11-2008, 14:43   |  #3  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

fotoğraf galerisine gideceksin Dosya menüsünden "kameradan veya tarayıcıdan al" diyeceksin. Ayrıca movie maker 2.6 o..

ALpeR53
08-03-2009, 00:31   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
e-eyup
fotoğraf galerisine gideceksin Dosya menüsünden "kameradan veya tarayıcıdan al" diyeceksin. Ayrıca movie maker 2.6 o..
Merhabaa..

Arkadasın soRunun ayNısı bENDede mevcutt..

Bende ACER ASPIRE 7720G sErisi bir laptop var. Movie Maker da camı tanımıyor.. Kamera pc ye dahıl olmasından mı kaynaklanıyor anlamıyorum ... yArdımınızı bEkLıyorum..
Şimdiden tsk ederım..