mozilla eklentisi

cinar844
18-11-2008, 10:24   |  #1  
cinar844 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
625 mesaj

http://img221.imageshack.us/my.php?image=adszvt5.jpg
arkadaşlar mozillanın 3. sünü kurdum ama açtığım bütün sayfalarda ise yukarıdaki sarı bant uyarısını alıyorum eksik eklentileri kur diyorum yukardıda yazdığı gibi ama sorada eklenti kurulamadı diyor el ile kur diye bişi var orda seceneklerde onu tıklıyorum ama adobe flash player sitesine bağlanıyor sonrada indiriliyor diyor kaydet diyor kaydediyorum ama bu seferde çıkan küçük pencereyi kapatıyorum ve daha sorada tarayıcıyı yeniden başlatıyorum yani açıyorum hatta bunun için resart yaptım pc yi ama yinde değişen bişi olmadı yardım edin lütfen arkadaşlar ben artık mozilla kullanmak istiyorum .

minnoş_97
18-11-2008, 10:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,115 mesaj

evet bu sorun bende firefox 3e geçince olmuştu.adobenin sitesindeki linkten indirince olmuyor.aşağıdaki linkten indir ve kur;
http://www.inndir.com/Adobe_Flas ... -Opera)-16009p.html
denenmiş ve kesinlikle çalışmıştır...

Banned
18-11-2008, 12:19   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

flash playeri kurmadan önce firefoxu kapatman lazım yoksa kuramazsın.

cinar844
18-11-2008, 17:51   |  #4  
cinar844 avatarı
OP Yıllanmış Üye
625 mesaj
kylie
flash playeri kurmadan önce firefoxu kapatman lazım yoksa kuramazsın.
dostum minnoş un verdiğin linke defalarca tıkladım ama açılmadı
birde senin dediğin gibi yapayım dedim yani el ile kurarken adobe flash player sitesine bağlanıyor indir diyorum tam o esnada mozillayı kapatıyorum ama maalesef o da gidiyor ve olmuyor oysa ben artık mozillayı kullanmak istemiştim
birde msn postamı açarken ie de açıyor
teşekkür ederim dostum.

Banned
18-11-2008, 17:57   |  #5  
Banlandı
5,024 mesaj

msni zaten firefox ile açamazsın. msn bir kere mirosoftun bu yüzden sadece 'İE ile açabilirsin.sen önce sana eksik eklentiyi kur dediğinde buraya tıkla ve el ile kurulumu seçerek adobu masaüstüne indir.daha sonra firefox kapatarak (kendi indirme yöneticisinin penceresi dahil) o şekilde kur.

Son Düzenleme: Kylie ~ 18 Kasım 2008 17:58
cinar844
18-11-2008, 18:09   |  #6  
cinar844 avatarı
OP Yıllanmış Üye
625 mesaj

sayın kylie kurdum şu anda çok teşekkür ederim ama şöyle kurabildim anlatayım
el ile kur dedim dosyayı kaydet seçeneği çıktı ama yer istemedi kaydetti ama hani bir dosya indirirken indirdikten sora mozillada bir ufak pencere ile programın indirşildiği bilgisinin yanında alttada temizle der hani işte öyle bir küçük pencere çıktı oraya sağ klik yaptım ve seçeneklerde çalıştır diye bir satır vardı tamam dedim ama çalışmadı sayın kylie sonra çalışan o küçük pencereyi kapattım ve yeniden dene dedim ve sora da tamam dedi şimdi artık uyarı almıyorum
tekrar teşekkür ederim sayın kylie bu açıklamayıda aynı sorunu yaşayna arkadaşlarada bir ışık olur diye yazdım üstadım sakın yanlış anlama ne haddime :)

Banned
18-11-2008, 18:18   |  #7  
Banlandı
5,024 mesaj

arkadaşım ne demek tabiki yazacaksın beni mahçup ediyorsun ayrıca bana sadece kylie diye hitap etmen yeterli.