MP3 Alıcam Yardım edin LÜTFEN :)

onuraltinoz
21-01-2013, 11:28   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
41 mesaj

1-100 TL Arası MP3 almak istiyorum, Fakat. Ne marka önerirsiniz ?

Bass lı şarkılar dinleyen biriyim, Kaliteli ses istiyorum.

Marka ve MODEL Yazarsanız çok sevinirim.

orhanbayram
21-01-2013, 14:45   |  #2  
orhanbayram avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
333 mesaj

Sana kaliteli Bass'ı verecek olan mp3 den ziyade kullandığın kulaklıktır. Buna göre, philips'in minik mp3 lerinden herangi birini seçebilirsin önemli olan kullanacak olduğun kulaklığın ne kadar iyi ses verdiğidir. İyi

hbugra97
23-01-2013, 20:51   |  #3  
Taze Üye
5 mesaj
Alıntı: orhanbayram  
Sana kaliteli Bass'ı verecek olan mp3 den ziyade kullandığın kulaklıktır. Buna göre, philips'in minik mp3 lerinden herangi birini seçebilirsin önemli olan kullanacak olduğun kulaklığın ne kadar iyi ses verdiğidir. İyi
 yanılıyosun iyi ses için üç unsur vardır bir kulaklık haklısın iki dosya kalitesi üç müzik kaynağı senin durumunda mp3.1o tl lik müzik çalara sennheiser hd 650 taksan ses berbat olur sadece kulaklık değil güç kaynağı çok önemli hatta en önemli unsur.sana önerim philips gogear sersimden bir ürün alman yada sansa clip 4 gb alabilirsin yada bütçeyi zorla sony walkman 4gb al sonra düşünürsün kulaklığı ama yok ben birde guzel kulaklık alayım ama ucuz olsun diyosan sennheiser hd201 al müzik keyfini orta seviyede yaşarsın zaten ilk zamanlarda farkı çokta anlamassın başka sorun olursa bana mesaj atabilirsin elimden geldiğince yardımcı olurum

şafak89
14-02-2013, 00:03   |  #4  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

Creative al :=)

sosyalli
21-02-2013, 20:14   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
516 mesaj
Alıntı: orhanbayram  

yanlış biliyorsun kardeşim arkaadasımız bas muzık demiş yanı frekans ne kadar düşük olursa okadar derin bas verır frekans aralıgı ne kadar fazla olursa ses okadar net olur ve ses tonu gelısır daha da belırgınleşir 

Örneğin Kulandıgın mp3 yada mp4 çaların frekans aralıgı 19-20 ıse kulaklıgın ısterse en ıyısı olsun kalıtelı muzık dınleyemezsın mp3-4 de ıyı olacak kulaklıkta mantıken dusundugunde zaten anlayacaksın.

Altan_duzcal
22-02-2013, 12:27   |  #6  
Yeni Üye
42 mesaj

philips almada ne alırsan al kardeşim ben çok çekdim gidip gelmekden tuketici haklarında şikayet ettim gene degişen bişeyok.

Son Düzenleme: Altan_duzcal ~ 22 Şubat 2013 12:29