mp3 bulmak için program

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
erogol
04-02-2005, 23:15   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
25 mesaj

mp3 bulmak için program ama paylaşım programı olmasın

mrcplus
05-02-2005, 01:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
564 mesaj

bende paylaşım programı arıyorum mp3 bulmasın.Alınma sadece sakaydı.Şimdi sana sunu soleyebilirim ki paylaşım programı kullanmayacaksan bir de ftp yi dene.yada internet siteleri mevcut bunun için bazıları sinirlamasız baziları ise uyelikle gunluk sinirlama getiriyor.bence program kullanmak yerine bunlari dene.Ben bir kaç program kurmayı denemiştim mp3 için ama kurduklarım zararlı yazılımlarinida birlikte getirdiler:)
sana bir de ftp yi oneririm.bazı forumlarda bununla ilgili linklere erişebilirsin.birde inndir.com da araştırdım bunları buldum:
1--
2--
3--(buda galiba sarki ornekleri için yani 30 sn lik ornekler)

bende bir kurup denerim sonra hangisi yaralı hangisi zararlı yazarım.Zatı topu topu 3 adet.Aslında arasam bulurdumda yeter diye dusundum.

İyi çalışmalar

mrcplus
05-02-2005, 02:10   |  #3  
Yıllanmış Üye
564 mesaj

Şu en ustte yazdığımı kurduktan sonra internet bağlantısını kapatip ad-aware ile taradim ve 20 tane bocek olduğunu soledi bana.Bende onları silip programı kaldırdım bilgisayardan.Sonra ikincisini denedim.onda zararlı yazılım filan yoktu.Hatta bir tane mp3 indirmeye çalıştım filan indiriyoda.Sonra 3.sunu denedim.Parali ve 7 gunluk deneme surumu.Adamlar 30 sn için bile bole bişi yapmışlar hayret doğrusu.neyse...

Hadi kolay gelsin...