mp3 çalar problemi

aslanov
19-12-2006, 23:06   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
176 mesaj

Şu ucuz, markasız mp3lerden ben de aldım ve virüs problemi yüzünden biçimlendirdim ve 2GB olması gerekirken 947MB ye düştü. Şimdi ne yapmalıyım. Tekrar nasıl 2GB olarak kullanabilirim. Lütfen yardım edin....
Veya bu şey nasıl oluyorda 2Gb oluyor anlatın.....

muammerturkmen
19-12-2006, 23:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
359 mesaj

sahte ipod lardan olmasın biçimlendirince boyut kaybedenlerden onlardansa geçmiş olsun diyebilirim, yada aldığın yere götür belki bir ihtimal bir şey yapabilirler pek sanmıyorum ama, virüs probleminden format atacağına dosyayı silsen daha iyi değilmiydi, usb'nin içindeki autorun.inf ve virüsüde silsen  yeterdi. hocam bir daha denedinmi format atmayı tam format at ama hp'nin usb format tool'u var bide onla dene

fenerma
04-03-2007, 15:21   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

Merhaba Tayland tan SONY MP4 çalar geldi bir birbuçuk aydır güzelce kullanıyorduk ama şimdi sanırım pili bitti ya da öldü batarya...
Kapalıyken bilgisayar Flash Bellek olarak görüyor ve bellek hala 1GB yani problem yok. Ama açmaya kalkınca üzerinde kırmızı bir çarpı işareti olan bir pil ve ona dolanan elektrik fişi resmi çıkıyor ve alet kendini kapatıyor. Ne yapacağımı bilemiyorum bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim... Ne yapabilirim?  İçini açtım sarı bantla kaplı cep tlf bataryası gibi bir bataryası var acaba değiştirsem faydası olur mu? ve bu bataryadan ya da benzerinden bulabilir miyim?
TEŞEKKÜRLER...

jeomania
30-03-2007, 07:05   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,251 mesaj

www.mpxturkiye.tr.cx