mp3 palyer alacağım

nukanta
30-05-2006, 22:36   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
256 mesaj

arkadaşlar 256 yada 512 lik bir mp3 pşayer alıcam ne tavsiye edersiniz teşekkürler

X-BuRNeR
09-06-2006, 08:09   |  #2  
Yeni Üye
45 mesaj

ipod her şekilde işini görebilecek bir cihaz.
Şiddetle tavsşye ederim.

shehsuvar
09-06-2006, 15:43   |  #3  
Yıllanmış Üye
779 mesaj

kullandığım ve memnun da  kaldığım ; Creative 256 MB Muvo V200

özellikleri >>> http://www.genpatech.com/_urun_s ... nhBak0yNEhNeVl6TVA=

mp3  player alırken şunları da  dikkate almanı öneririm ;
-pili harici olsun . şarj  için illaki usb gibi aracı bişeyi olmasın .
-içerisine şarkı atabilmek için ayrıca program gerekmesin,daha  doğrusu içerisine şarkı atabilmek için kullanılacak bu program zorunlu olmasın . aslında bu programlar mp3 player a şarkıları atarken bellek alanı kazanman için iyi oluyor olabilir , fakat bunun için bu programın şarkı almak isteidğin her bilgisayarda kurulu olması lazım .
-bu madde bi  önceki madde  ile bağlantılı denebilir , mp3 playerın her bilgisayarda tanınması çok önemli bence.yoksa  veri alış verişinde mp3 playerın tanıtım cdsinide  yanıda gezdirmek  zorunda  olcaksın
-birde mp3 player ı bilgisayara  bağlıcak olan usb girişi kablo  ile değil direk mp3 player üzerinde olsun yoksa  birde  kablo taşımak zorunda kalcaksın

bendeki mp3 player  harici pil , direk usb girişi(bilgisayra bağlantı  usb kablo ile değil) , xp işletim sistemine  sahip  her biligsayar  ile  ister mp3  olsun ister diğer  veri alış verişlerini sorunsuzca yapıyor. haydi  kolay  gele

Son Düzenleme: shehsuvar ~ 09 Haziran 2006 15:46
Karadavut
09-06-2006, 23:04   |  #4  
Yıllanmış Üye
555 mesaj
shehsuvar
kullandığım ve memnun da  kaldığım ; Creative 256 MB Muvo V200

özellikleri >>> http://www.genpatech.com/_urun_s ... nhBak0yNEhNeVl6TVA=

mp3  player alırken şunları da  dikkate almanı öneririm ;
-pili harici olsun . şarj  için illaki usb gibi aracı bişeyi olmasın .
-içerisine şarkı atabilmek için ayrıca program gerekmesin,daha  doğrusu içerisine şarkı atabilmek için kullanılacak bu program zorunlu olmasın . aslında bu programlar mp3 player a şarkıları atarken bellek alanı kazanman için iyi oluyor olabilir , fakat bunun için bu programın şarkı almak isteidğin her bilgisayarda kurulu olması lazım .
-bu madde bi  önceki madde  ile bağlantılı denebilir , mp3 playerın her bilgisayarda tanınması çok önemli bence.yoksa  veri alış verişinde mp3 playerın tanıtım cdsinide  yanıda gezdirmek  zorunda  olcaksın
-birde mp3 player ı bilgisayara  bağlıcak olan usb girişi kablo  ile değil direk mp3 player üzerinde olsun yoksa  birde  kablo taşımak zorunda kalcaksın

bendeki mp3 player  harici pil , direk usb girişi(bilgisayra bağlantı  usb kablo ile değil) , xp işletim sistemine  sahip  her biligsayar  ile  ister mp3  olsun ister diğer  veri alış verişlerini sorunsuzca yapıyor. haydi  kolay  

Bendede 512 mb'si var gayet memnunum.

TuncaBozkurt
10-06-2006, 20:51   |  #5  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

bence sony nw-e103 veya 105 al.atrac formatında birkaç gb lık şarkıyı mp3 ten daha kaliteli şekilde saklayabiliyosun.fiyatı da diğerlerine göre çok pahalı değil.aynı galiba.ama sadece atrac dönüşümü biraz uzun sürüyo.istersen mp3 olarak da atabiliyosun.atrac a çevirmek için programı lazım ama.

lazrailefsanesi
12-06-2006, 13:20   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj
tuncab
bence sony nw-e103 veya 105 al.atrac formatında birkaç gb lık şarkıyı mp3 ten daha kaliteli şekilde saklayabiliyosun.fiyatı da diğerlerine göre çok pahalı değil.aynı galiba.ama sadece atrac dönüşümü biraz uzun sürüyo.istersen mp3 olarak da atabiliyosun.atrac a çevirmek için programı lazım ama.
Bu modeller 256mb hafizaya 512mb mp3 calarların sıgdırdıgı kadar mp3 sıgdırıyor ayrıca kucuk pille 2 gün cok rahat gidiyor bence bir göz at.

TuncaBozkurt
12-06-2006, 17:25   |  #7  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

512 den daha fazla galiba.ben de ondan almayı düşünüyorum.

blizzardddd
09-01-2007, 15:22   |  #8  
Taze Üye
4 mesaj

arkadaşım sana sandisk mp3 playerı öneririm 1gb hafızası artırılabilioyr.. ayrıca radyosu ve radyodan kaydetme özelliği de var(Amerikedan gelmişti bana Türkiyedekilerde var mı radyo bilmiyorum) ayrıca rsesimlerini yükleyeyip bakabiliyorsun, ses kaydedeici olarakta kullanabiliyorsun:) bence süper..