mp3 ve video larda sorun yaşıormmm!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
emrozdmr
18-01-2006, 22:27   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

arkadaslar yeri tam olarak buramı bilmiyorum ama başka yer göremedim

sorunum şu;
bilgisayarı formatladıktan sonra bazı mp3 ve video larımın yedeğini almadığımı farkettim bir program aracılığı ile bunları geri almayı başardım ama şimdi bu dosyaları açmaya çalıştığımda bir veya daha fazla codec te hata var diye bir uyarı geliyor codec programları işe yaramadı dosyalarda bi sorun var galiba bunu düzeltmeme yardımcı olabilecek bi arkadas varsa lütfen yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim;)

AdminAbi
22-01-2006, 05:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
156 mesaj

valla dostum her ne kadar geri alsanda dosyalarını bazıları hatta coğu hata verir. ben o kadar geri aldığım dosyalar içinde ancak bi kaç tanesini adam akıllı kurtarabildim bunun sebebide sanırım genelde video dosyalarının boyutlarının buyuk olması yada degisik codecler kullanmasından kaynaklanıyor mp3 için ise diyebileceğim mp3 lerin bulunduğu kısma daha once veri yazılmıs silinmiş olabilir bu durum video dosyaları içinde gecerli ve sen verilerine elveda de bence eger gercekten cok lazım bişeyse ki sanmıyorum veri kurtarma yapan sirketlere gidip biraz para koklatman yeterli :)

emrozdmr
22-01-2006, 15:13   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
349 mesaj

tesekkür ederim en iisi onları yeniden indirmek olcak heralde