msı anakart

hüsam
12-02-2007, 12:30   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
34 mesaj

arkadaşlar gold bilgisayardan kasa dizdim.donma yapmaya başladı.üç defa götürdüm teşhis koyamadılar.kendi çabalarımla sorunun anakartta olduğunu anladım.ve servise yolladım 40 gün bekledikten sonra anakart geri geldi yapmışlardı fakat üzerinde hiçbir açıklama yoktu.gold bilgisayara sordum bize bilgi verilmedi dediler.bu kadar büyük iki firmanın bu kadar kalitesiz hizmet vermesi ne kadar acı değil mi.acaba türkiye yerine başka ülke olsa böyle umursamaz davranabilirler miydi.

black_flood
12-02-2007, 16:11   |  #2  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

hehehe büyüklerin ve devlerin %99 'unun sorunu bu teknik destek kesinlikle verilmez şartına istinaden iş yapılır zatende derdini kimseye anlatamıyorsunki!! örneğin teknosa oda ayrı bir kazıkçı antalyada yaşadığım sorunların haddi hesabı yapılamaz boyutta ve böyle devam edersede geri istanbula dönecem burada hayat yok valla!! hp satıyolar destek yok servis yok satanda ben değilim adam gelmiş bana kaysın uğraşıyor bende teknosaya kaydım ha ne olduki kayınca sadece ortada kaldı mal ve en son olarak hp merkezi ile görüştürdüm müşteriyi ve müşteri yenisini aldı benden ürünün.goldun tekniğidebiliyorum ha teknosa ha gold.ben istanbulda olsam ve burdaki gibi iş yapsam ürünün garantiye gidip gelmesi en fazla 20 gün sürerdi.burdan bile durmuyorum 1 ayda artık adamlara illallah dedirtip birebir değişime ikna ediyorum.garntiye ram yolladım kingston geriye oem sallama ram geldi ne anladım bu işten ram çalışıyor çalışmayada garantisi kalmadıki ömür boyu müşteriye cepten yeni sıfır kingston verdim bunlar hep bilinçsiz kişilere yetki verilmesi yiyolarsa avrupa standardında çalışmak zorunlu olsun ve takip edilsin en fazla 150 büyük şirket geçer standardı çünkü çok ama çok ağır şartları var avrupanın bilmem kaçtane donanım uzmanı en az 3 sistem mühendisi yazılımcısıda aynı şekil bu tarz bir yapıya sahip hiç kimse yaşamaz trde.ve bu şartlar altındada gerçek bilgisi olanların hakkını gasp etmek için devletimizde elinden gelen çabayı harcıyor harcası harcasın birgün onlarında canı yanar ancak o zaman bizim yapmak istediklerimiz olur gerek kullanıcı gerekse satıcı olarak.tek diyeceğim laf lanet olsun böyle piyasaya başka birşey demiyorum.

Son Düzenleme: black_flood ~ 12 Şubat 2007 16:13