MSI anakartlar

esatconker
23-03-2007, 12:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhabalar,
yeni bir sistem almadan önce forumdaki yazılardan çok yararlandım.Ama anakart konusuna dikkat etmemiştim.
Aldığım bilgisayarda MSI P4M890 diye bir kart olduğunu öğrendim.Ne dersiniz ? işe yarar mı ? sorun çıkartır mı?
sistemim: C2D 4300 1,8GHz - 1GB, RadeonX1600,160 GB

Maalesef bu bilgisayarla Caesar 4 oynama sorunum var. Anakartın işlemci vs. ile uyumsuzluğundan olabilir mi acaba?

Bir de, forumdaki mesajlaşma dilinden şikayetim var arkadaşlar. Tamam, çok bilgili arkadaşlar özel bir jargon kullanabilirler, ama Türkçemize korkunç müdahaleler yapılıyor sık sık :( İnanın Amerikan forumlarındaki bilgisayar tartışmalarını daha rahat anlıyorum....

herkese iyi günler

egemengiga
23-03-2007, 13:26   |  #2  
Yıllanmış Üye
4,298 mesaj

anakartinin yonga setinde sogutucu bile yok. bu performansini etkiler. ekonomik oyun sistemi icin uygun degil. en az 965 yonga setli anakart alman gerekirdi. ceasar 4 un sistem gereksinimi hakkinda bir bilgim yok ama ekran kartin da o kadar iyi degil.

erkanc
23-03-2007, 14:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,213 mesaj

anakartın via chipsetli bir anakart intel ve nvidia chipsetli ankartlara göre performansı düşük ayrıca arabirimi sata2 desteği yok bu da performans düşüşüne sebep oluyor.Oyuna gelince ekran kartı ve chipset sürücülerinin son versiyonlarını netten inndir

bu anakart chipseti için

şimdi gerçi amd oldu buradanda ekran kartı sürücülerini inndir

bayrkan
31-03-2007, 18:02   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj
esatconker
Merhabalar,
yeni bir sistem almadan önce forumdaki yazılardan çok yararlandım.Ama anakart konusuna dikkat etmemiştim.
Aldığım bilgisayarda MSI P4M890 diye bir kart olduğunu öğrendim.Ne dersiniz ? işe yarar mı ? sorun çıkartır mı?
sistemim: C2D 4300 1,8GHz - 1GB, RadeonX1600,160 GB

Maalesef bu bilgisayarla Caesar 4 oynama sorunum var. Anakartın işlemci vs. ile uyumsuzluğundan olabilir mi acaba?

Bir de, forumdaki mesajlaşma dilinden şikayetim var arkadaşlar. Tamam, çok bilgili arkadaşlar özel bir jargon kullanabilirler, ama Türkçemize korkunç müdahaleler yapılıyor sık sık :( İnanın Amerikan forumlarındaki bilgisayar tartışmalarını daha rahat anlıyorum....

herkese iyi gü

asimileci
31-03-2007, 18:14   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

via 900 chipsetinde bayagı bir değişiklik yapmış
ama yinede inteli geçemez
yavaş çalışıyor