MSN 8.0 ve msn 8 beta

PoWeRdArK
10-05-2006, 14:19   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
108 mesaj

arkadaslar bazı yerlerde msn8.0 cıktı felan yazıyor ama bunlara kanmayın.bunlar hackerların yenı yontemlerı.dıkkat etın.

CU_GS7
10-05-2006, 17:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Msn`in sitesinde 8.0`ı görmeden inanılır mı??:))

theironman
11-05-2006, 00:06   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Betası var, version full olarak henüz hizmete girmedi.

Burgut
11-05-2006, 00:48   |  #4  
Yıllanmış Üye
237 mesaj

MSN Messenger 8.0 versiyonu Windows Live Messenger adı ile lanse edilen programdır. Düne kadar, Gmail gibi davetiye ile dağıtıyorlardı, şu anda Beta sürümünü herkese veriyorlar. Ancak bu Beta sürümlerinde çok fazla problem var. Açıkçası benim hoşuma gitmedi ve kaldırıp eskisini kurdum. Zaten MSN Messenger'ı adam eden Messenger Plus eklentisidir. WLM'a eklenebilen yeni bir Messenger Plus şu anda yok. Yeni Messenger eskisine göre kötü bence kötü. Ancak ileride İnşallah daha iyi versiyonları çıkar. Bir de Messenger programlarında ciddi anlamda büyük eksiklikler var. Mesela iş yaşamına hitap edebilecek anlık veya otomatik dosya alıp gönderme seçenekleri geliştirilmeli. Aplikasyon programcıklarının pekçoğu MSN Messenger içine gömülmeli. Bot hazırlama programları kolaylaştırılmış olarak kullanıma sokulmalı. Yani Messenger içinde otomatik yanıtlayıcı botlar yer alamalı. Resim gösterme seçenekleri geliştirilmeli. Messenger bünyesinden, eklenmiş olan kişilere ücretsiz reklam tarzında tanıtım ve bilgi aktarma seçenekleri geliştirilmeli. Haberleşme yanısıra eğlence ve bilgi paylaşım platformu olma yolunda ilerlemeli. Mesela MSN üzerinde bir radyo olmalı. İnsanlar bu radyo ile onun penceresini açanlar tarafından çaldığı parçalar dinlenebilmeli. Ve daha pekçok şey var yapılacak. MSN Messenger üzerinde şık bir saat ve takvim - ajanda programcığı yer almalı.