msn 8.5 guncelleme sorunu

HPQ-User
15-01-2009, 13:41   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

omer sormuş:
sayın yetkılı ben msn 8.1 kullanıodum fakat 2 gun once 8.5 yuklıım dedım  yuklerken 15-30 dk guncelleme yaptı sımdi benim pc yarın yarın format atılacak ben her yuklemede bu guncelleme yapmak zorundamıyım bu guncellmeyi 1 defa yapıp cd falan kaydedemıozmu malum  turkıye sartlarında ben sınırlı ınternet abonesıım ayrıca sorum windows live messenger 2009 icinde gecerli her yuklemede en az yuz kusur mb guncellıo bu guncellemelerı tek sefer yukleıp cd ye kaydetmek mumkunmu kota malumunuz simdiden yardımlarınız ıcın tesekkur aderım.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
wiidows xp professional sp3 intel core2 duo 2.53 ghz
3gb ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.0.5) Gecko/2008120122 Firefox/3.0.5

Mehmet-
15-01-2009, 13:54   |  #2  
Mehmet- avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,296 mesaj

Merhabalar. Sizin yaptığınız işlem aslında güncelleme değil. Yeni sürüm msn programı önce paketleri sunuyor karşınıza siz e yüklemek istediklerinizi seçiyorsunuz o da gerekli sayfasında setupu çekerek yükleme işlemini yapıyor.
****  Eğer msn proramına hiç kota harcamak istemiyorsanız elinizde bulunan 8.0 türünde sürümlerin setuplarını kullanarak direk kurulum yapabilirsiniz.
**** Yok ben yeni sürüm kullanmak istiyorum diyorsanız kurulum ekranında karşınıza gelen seçeneklerden sadece üstteki "mns programı" seçili kalsın diğerlerini pasif yapın. Bu sayede sadece 30--35mb kotanız gider.