msn 8100030d sorunu

DJberkay999
15-06-2009, 19:17   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
39 mesaj

arkadaşlar bu sorun yüzünden msn durmadan kendiliğinden kapanıyor.sorunu şu şekilde düzeltiyorum: C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts dizini içindeki klasörleri siliyorum ve sorun ''geçiçi'' olarak çözülüyor.sonra aynı sorun tekrar çıkıyor.bunun ''kalıcı'' çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba? (bu arada msnin son sürümünü kullanıyorum.)

Banned
15-06-2009, 19:57   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

http://forum.donanimhaber.com/m_10956000/tm.htm
Burdaki öneriler işe yaramazsa msni kaldırıp 8.5 sürümünü kur nedense bu son sürüm çok hata veriyor.

burakchampions
28-07-2009, 17:10   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj
Alıntı: DJberkay999  
arkadaşlar bu sorun yüzünden msn durmadan kendiliğinden kapanıyor.sorunu şu şekilde düzeltiyorum: C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts dizini içindeki klasörleri siliyorum ve sorun ''geçiçi'' olarak çözülüyor.sonra aynı sorun tekrar çıkıyor.bunun ''kalıcı'' çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba? (bu arada msnin son sürümünü kullanıyorum.)

arkadaşım sorunu hâla çözemediysen kesinlikle %99 eminim ki sebebi sende winamptan ne dinlediğini göstermek için msn winamp eklentisi yüklemişsin zamanında ve yeni msne geçtikten kısa bir süre sonra bu hatayı almaya başlamışsındır. O sildiğin dosyalarla senin de dediğin gibi kısa süreli çözüm elde etmişsindir. Çözüm şu: Winampı tamamen kaldırdığında winamp msn eklentisi de otomatik olarak silinecektir. Sonra winampı tekrar kur ama msn eklentisini kurma tekrar, illa ne dinlediğini göstereceksen de bunu media player ile sağlayabilirsin ya da illa winamptan göstercem diyosan da msnin eski versiyonuna geri dönmen gerekir. Aynı sorunu ben de yaşadım, ne dinliyorumu göstermeden devam ediyorum yeni msnde.