msn 9 çoklu oturum

MBTGROUP
11-01-2009, 18:42   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Arkadaş da benim gibi msn 9 kullanıyor .O çoklu oturum açabiliyor. (ben 8,5 msn kullanırken çoklu oturum açabiliyordum bu 9  da çoklu oturum açamadım) nerde problem acaba

Kapalı Hesap (101323)
15-01-2009, 18:27   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,337 mesaj

msn plus  yoksa  zaten  çoklu  oturum açamassınız msn 9 için msn plus veya çoklu oturum yaması bulun msn 9 beta sürümse sorun çıkarabilir

ata_306
17-01-2009, 15:59   |  #3  
Taze Üye
8 mesaj

slm arkadaşlar benimde aynı tip sorunum var şu devamlı gelen live mail mesajlarından bıktım ve yeniledim messengeri ama şimdi hem çoklu msn açamadığım gibi kaldıramıyorumda nasıl olacak bu iş hem hiçde güzel değilmiş eskisi daha iyiimiş

piRe_
18-01-2009, 00:03   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,183 mesaj

MSN kapalıyken aşağıdaki programı çalıştırarak Patch demeniz yeterli. Artık çoklu oturum açabilirsiniz. Çoklu oturum açmak için msn plus'a ihtiyacınız yok.
Çoklu oturumu iptal etmek için diğer seçeneği seçerek patch demelisiniz.
İndirmek için;

Son Düzenleme: piRe_ ~ 18 Ocak 2009 00:04
piratesgs
19-01-2009, 11:14   |  #5  
Taze Üye
15 mesaj

Geçtiğimiz gün sizlere Windows Live Messenger 9 RC Türkçe sürümünü tanıtmış ve indirme linklerini yayınlamıştık. Birçok kişi WLM'de farklı MSN hesapları için çoklu oturum açmak ister, hiçbir programa gerek kalmadan çoklu oturum açmanı yolunu açıklıyoruz.

Çok basit 5 adımda siz de hiçbir programa gerek duymadan çoklu oturum açabilirsiniz. İlk önce REGEDIT'i açmanız gerekiyor.

1- Başlat menüsüne tıkladıktan sonra XP kullanıcıları Çalıştır'a tıklayıp regedit, Vista kullanıcıları da direk arama kutusuna regedit yazmalı.

2- Regedit açıldıktan sonra sol tarafta bir menü göreceksiniz. O menüden ilk önce HKEY_LOCAL_MACHINE'e tıklayın. Açılan yeni bölümden SOFTWARE sonrasındaysa Microsoft ve en son Windows Live bölümüne gelin.

3- Messenger yazan yere farenizin sağ tuşuyla tıklayıp, ekranda gördüğünüz gibi yeni bir DWORD değeri oluşturun.

4- Oluşturduğunuz DWORD değerinin ismine MultipleInstances yazın.

5- MultipleInstances yazan yere sağla tıklayıp düzenleyin. Karşınıza yan tarafta gördüğünüz bu ekran gelecek. Resimde görmüş olduğunuz değerleri verdikten sonra tamam'a tıklayıp çıkın. Yapmanız gereken işlemler bitti.

Aynı MSN hesabınızla giriş yapmaya kalkışmayın hata alırsınız. Artık istediğiniz kadar farklı adresle giriş yapabilirsiniz.

ExFactoR
20-01-2009, 22:15   |  #6  
Yıllanmış Üye
131 mesaj

Msn 9 için uyumlu olan tek Plus sürümü  ( gibi kodlar gözükmez, nickler renklidir.)

Bunu indirip kurduktan sonra üst menüden Plus - Tercihler & Seçenekler - Özelleştir - Aynı anda birden fazla hesaba bağlanmama izin ver'i tıklamanız yeterli olacaktır..

Son Düzenleme: ExFactoR ~ 20 Ocak 2009 22:16