msn 9 illet bişi lütfen yardım.

niko19
28-12-2008, 23:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

arkadaşlar bi yardım lütfen.msn 9 kuruldu.auto update ile iyi güzelde kişi listesini defalarca elle yüklediğim halde gene liste boş gene boş.ne illet bişi sinir oldum valla.73 kişim var ama hiç birini listemde göremiyorum.cct dosyasını elle girdiğim halde(ki otomatik kendi halletmesi lazım ama yapmıyor)listem bom boş.allah rızası için yardım.kimse ' sil yeniden yükle' demesin yada 8.5 yükle demesin hiç bir şekilde eskisini yüklemediği gibi direkt 9.0 rı yüklüyor.her neyse böyle salakça bi sorunum var .yardım ederseniz sevinirim.şimdiden teşekkürler.AğlıyorAğlıyorAğlıyor

niko19
29-12-2008, 00:49   |  #2  
OP Taze Üye
11 mesaj

makinam da var olan eski msn nimde her şey normal.yani liste tamam.ama yenisinde hiçbişey yok.eskisinin versiyonu 4.7.onda açtığımda sorun yok ama sende bilirsinki eskisinin fonksiyonları kısıtlı.mecburen yenisini kullanıyorumçama nafile herhalde.senin anlattığına göre ve benimde anladığıma göre başka msn de liste görünüyormu .eski versiyonda evet.yenisinide başka makinada denemedim.senin dediğini bi deniycem.genede sağol.daha detaylı bilgisi olan varsa dinliyorum.teşekkürler.

niko19
29-12-2008, 00:54   |  #3  
OP Taze Üye
11 mesaj

şimdi denedim senin dediğin sitede sorun yok.herşey normal.yani liste tamam.ama makinamda yok hala.ne önerirsin.teşekkürler.

niko19
30-12-2008, 00:07   |  #4  
OP Taze Üye
11 mesaj

dostum ilgin için teşekkürler ama silsemde 8.5 u tükle dediğimde otomatikmen 9.0 yüklemek için msn indirme sayfasına gidiyor ve yüklememi istiyor.yani ne yapsam olmuyor.msn 9.0 neysede illet olduğum şey kişi listem boş.kimseyi göremiyorum vede boş diyor.msn nin içinde gösteremiyorum.cct listesi al diyorum tamam 70 kişi listene eklendi diyor ama kimseyi göremiyorum vede msn nin titreşim gönderme yeride aktif değil ve birisi(eski listemden beni görenlerden biriyle)ile görüşürken her türlü konuşup görüntülü görüşebiliyorum ama o esnada titreşim yeri aktif değil birde ifadeler de aktif değil.gelde şaşma.ona göre yardım olursa sevinirim.acaba diyorum birşeyleri eksikmi yapıyorum.yapılandırma gibi veya ayarlardan gibi.

trinity
30-12-2008, 00:10   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,103 mesaj

9.0 ın bazı sorunları var bende kurmayıdenedim 10 defa hata verdi boş ver sen onu bir müddet daha 8.5 i kur onu kullan

niko19
30-12-2008, 00:12   |  #6  
OP Taze Üye
11 mesaj

selam.dostum oda olmuyor.kurmuyor.inadım inat diyor kurmuyor.ya kuracan diyor msn 9.0 ı yada unut msn ni diyor.