msn 9.0 kapanıp duruyormu alın kesın çözum

reesen
10-10-2009, 18:49   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

herseye yok vırus bulaştı yok o oldu falan dıyorsunuz alın sıze çözüm

reesenfree den alıntı yapmak serbest tır.

c: program fıles e girin Windows Live ı acıın  içinde Contacts dıye dosya var oranın içinde  abssm.dll diye bişi var onu silin gitsin bu kadar...
teşekkuru hakediyorum ya düzinelerce sayfaya baktım hep sorun bu
basıt demii

kopuKÇocuk
10-10-2009, 18:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
970 mesaj

saçma.daha önce hiç kapanma sorunu ile karşılaşmadım arkadaşım karşılaşmıştı ondada virüs vardı virüsü sildik düzeldi.
kusura bakmayın ama hiçkimse bu önerinizi dikkate almaz(en azından bilinçli kullanılar almaz)
neden diye sorarsanız çünkü bir msn bir sistem olsa bir dosyayı silmek sistem dosyası silmek gibidir.
dediğiniz belki doğrudur ama eğer o an için bir sorun olmazsa bile daha sonra msn nin başka bir özelliğinde bir sorun çıkabilir diye düşünüyorum.

birde bu sonuca nereden vardığınızı anlatırsanız sevinirim...

gokhan38
10-10-2009, 19:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
1,097 mesaj

denedin mi bu yontemi ?

reesen
11-10-2009, 10:52   |  #4  
OP Yeni Üye
22 mesaj

tabıkı arkadasım denedım suan ortada bır srun vardı yok  aynı zamada kişisel iletiyi değiştirdiğinde bile kapanıyordu bu sorun ortadan kalktı.. denemesı bedava baska bır sorun cıkmıcaktır cunku denedım aklınıza gelen herseyı dosya yollama kamera açma sadece seslı gorusme gıbı aklımıza o an gelmeyen herseyı denedım sorun yok o dosya bozuk olan bırdosya msn guncellemesı yapılmadan bunun duzelmıcegı bır gercek