Msn acil yardim(msn content plus)

ibone
24-03-2007, 02:15   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
28 mesaj

mrh arkdaslar!ben yaklasik 1 hafta once msn plus diye bir program yukledim ama progarmi bir gun sonra geri kaldirdim.kaldirmadan once deneme surumu oldugu ve active etmem gerektigi kullanim suersinin doldugu yonunde uyari veriyordu.kaldirdiktan sonrada ayni uayri gunde 6-7 defa karsima cikiyor.regedit yapip kayit defterinden de sildim fakat yine cikiyr.bilgisayar yeni format attim yoksa tekrar format atcam sırf bu yuzden.bana yardimci olabilirmisinz?format atmadan nasil kurtulcam bu sorundan.tesekurler

theironman
25-03-2007, 09:00   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

messenger'i de kaldır, regedit temizliyicilerini kullan. Zaten Plus! paralı olmadığı için böyle bir hatanın çıkması bile başlı başına olay. Sen doğru yazılımı kuruyorsun umarım?

ibone
26-03-2007, 18:13   |  #3  
OP Yeni Üye
28 mesaj

dedikleirini zaten yapmıştım ve msn content plus (wink plus) ücretliymis bende kurunca öğrendim.surekli aktivasyon kodu istiyor.

bensiz_aglama
08-05-2007, 09:55   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

ibone kardeş valla bende şuan  aynı sorunla karşı karşıyayım  eğer sen bi yolunu bulduysan bana söylermisin kafayı yiycen ya msn i bile açamıyorum artık iyimi şimdi illa  format mı atılcak ne biçim bişey bu ya keşke yüklemez olaydım b zahmet yardımcı olurmusunuz

ibone
09-05-2007, 00:05   |  #5  
OP Yeni Üye
28 mesaj

malesef format atmak zorunda kaldım.yani ben rahatsız oldugum için format attım.