MSN'de arkadaş listesini gizleyemiyorum.

iceblue-one
02-06-2011, 21:54   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

Değerli arkadaşlar, MSN'deki arkadaş listemi gizleyemiyorum. Şu an MSN Plus kullanıyorum. Ama bi türlü arkadaş listemi gizlemedim. Çapkınlık yapamayacaz yaw Aşık oldu Kızlar dahi arkadaş listesini gizleyebiliyorken ben neden yapamıyorummm Kızgın

ekran kartı
03-06-2011, 00:14   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,414 mesaj

Arkadaş listesi gizleme olayı MSN'de nasıl oluyor? Yani kimden gizliyorsunuz onu anlamadım. Başka birisi sizin kişi listenizi asla göremez. Dolayısıyla bir şeyi gizlemenize gerek yok. Profil sayfanızda "şu kişilerle arkadaş oldu" gibi çıkan şeyleri diyorsanız onu gizlilik ayarlarından kısıtlayabiliyorsunuz.

hıdeyce
03-06-2011, 11:48   |  #3  
Yıllanmış Üye
133 mesaj

seçeneklerden gizlilik ayarlarından yapabilir siniz..

sema92
03-06-2011, 19:35   |  #4  
Üye
54 mesaj

msn profilinizi açın ve oradan gizlilik ayarları var oraya tıklayın oradan istediğiniz şeyi gizleyebilirsiniz

iceblue-one
03-06-2011, 22:57   |  #5  
OP Taze Üye
15 mesaj
Alıntı: ekran kartı  
Arkadaş listesi gizleme olayı MSN'de nasıl oluyor? Yani kimden gizliyorsunuz onu anlamadım. Başka birisi sizin kişi listenizi asla göremez. Dolayısıyla bir şeyi gizlemenize gerek yok. Profil sayfanızda "şu kişilerle arkadaş oldu" gibi çıkan şeyleri diyorsanız onu gizlilik ayarlarından kısıtlayabiliyorsunuz.
Kardeş, arkadaşının arkadaşlarını görmek istiyorsan arkadaşının adı üstüne gelip sağ tıkla profili seç. Oradan tüm arkadaş listesini görebilirsin. Ben de yeni öğrendim.

iceblue-one
03-06-2011, 23:00   |  #6  
OP Taze Üye
15 mesaj
Alıntı: sema92  
msn profilinizi açın ve oradan gizlilik ayarları var oraya tıklayın oradan istediğiniz şeyi
İşte orda neyi nasıl gizleyeceğim. Gizlilik ayarlarında "arkadaşlarının görünmesini engelle" diye seçenek yok. Çözemedim bunu. Biliyorsan aşama aşama açıklar mısın?