MSN'de Yankılanma Sorunu

bluebeta
31-03-2006, 00:03   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
40 mesaj

Selam arkadaşlar. Benim sorunum MSN'de görüşürken kendi sesimi tekrar duyuyorum. Yani yankı yapıyor. Bunu önlemek için ses ayarı seçeneklerindeki mikrofon kısmında bulunan sessiz kutucuğunu tikleyince sesim karşı tarafa gitmiyor. Ayrıca ses kaydedicide mikrofonu denediğim zaman sesimi kaydedemediğimi gördüm. Bu yankı sorunundan nasıl kurtulabilirim. Bilen varsa acil yardımlarını bekliyorum.

Kapalı Hesap (11889)
31-03-2006, 21:46   |  #2  
Kapalı Hesap
166 mesaj

Yankılanmanın sebebi hoperlörlerden çıkan sesi bir daha microfona gitmesi ve onu yeniden duyman olabilir en basit olarak...

Ya da ses kartının reverb'i açık olabilir. wave 'i kontrol eden ses çubuğundan bakabilirsin.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (7750) ~ 09 Eylül 2006 09:45
PoWeRdArK
16-05-2006, 15:21   |  #3  
Yıllanmış Üye
108 mesaj
m
Yankılanmanın sebebi hoperlörlerden çıkan sesi bir daha microfona gitmesi ve onu yeniden duyman olabilir en basit olarak...
[/alıntı
bu sebebden olabılır.
msnde konusma cok net olmuyor.en ıyısi skype adlı program.ıstersen bu programın lınkı verebilirim.ordan konus artık derim ben.

sig_nore
13-12-2007, 03:17   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Selam arkadas...

bende MSN in almancasi oldugu icin sana aciklamam biraz zor olacak yinede anlarsin heralde..
Sen seyi kapat.. Sessiz kutucuguna bas.. kapali olsun ses

sonra MSN de Extralar yazmasi lazim ona bas .. ondan sonra ses ve görüntü ayari olmasi lazim bilmiyom tam ona bas .. orda devama bas iste.. sonra Orda secme yeri var 2 sey olmasi lazim ikisinide dene .. ^^ oky .. sonra hep devama bas olmasi lazim .. :)