msn görüntülü konusma

HPQ-User
15-10-2008, 18:55   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ankarali06 sormuş:
bilgisayari alali 2 ay felan oldu msn de görüntülü konusma yaparken 4 yada 5 dakika sonra görüntü donuyor ve görüntü hic bir hata vermeden kapaniyor tekrar davet gönderiyorum tekrar4 yada 5 dakika calisiyor sonra tekrar kapaniyor ama yazisabiliyorum msn yi kaldirdim tekrar kurdum yine olmadi uninsall programi ile denedim yine olmadi kamerami tekrar kurdum yine olmadi cok canimi sikiyo lütfen en kisa zamanda cevap yazarsaniz yada bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim isin acigi ben pek bilgisayardan anlamam ama ilk aldigimda ayarlari ile cok oynadim bu vistada kendi standart ayarlarina dönme gibi bisey olabilirmi ilginiz icin simdiden tesekkurler

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
HP 3326 mb ram intel (r) core (tm)2 Quad CPU Q6600 2.40 Ghz (CPUs) 1000 GB hard disc windows vista home premium 6.0 ekran samsung 22" ekran karti NVIDIA GeForce 8500 GT web camera Logitech Quickcam v11.5

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506)

ByKroniq
15-10-2008, 19:35   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
36 mesaj

Sistemin özellikleri güzel..
Nette Düşme olabilir..
Kamerayı deistirip dene sonuc alırsın..

timurhan
23-10-2008, 16:12   |  #3  
Taze Üye
5 mesaj

kardes valla denedim hatta iki tane daha ayri ayri kameralarla denedim olmuyo kafayi bozmak üzereyim sen onca para ver git en iyisi olsun de al gel bi msn de bile agiz tadiyla görüntülü konusma yapama zoruma gidi ne olur yardimciolun....

Banned
23-10-2008, 16:32   |  #4  
alierenerdal avatarı
Banlandı
361 mesaj

Internet bağlantınızı kullanan programlar varsa ağ yavaşladığı için kameranız donabilir ve kendiliğinden konuşma kapanabilir...Güncel bir antivirüs yazılımı edinmenizi tavsiye ederim...Ayrıca karşı kişinin messengerında da sorun olabilir!!!Vistada güncel bir Live messenger sürümü kullanmalısınız.En çok driverdan kaynaklanıyor bu problem çünkü vistada bütün driverlar uyumlu diil.HEr kutusunun üzerinde Vista Ready,Certified for Windows Vista yazan ürünlerin çoğu vistada sorun çıkarıyor.En çok da Webcam,Card-reader usb hdd gibi donanımlar...

Hiper£l£v£nKids
23-10-2008, 16:41   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,310 mesaj

wlm 8.5 kullanmıyorsan onu yükle

timurhan
26-10-2008, 00:02   |  #6  
Taze Üye
5 mesaj

karsi kisinin kinde sorun olmasi mumkun deil cunku o sadece bi benimle konusurken oldugunu söyluyo ama benimki kimle konusursam konusayim hep kapaniyor avast antivirüs önerdiler onu kullaniyorum ama yinede sorun kaybolmadi tam kapanacakken karsi tarafin son söyledigi kelime 2 yada 3 kez tekrarlaniyor öyle kapaniyor siz interneti kullanan baska programlar varsa demisiniz nasil ögrenebiliriz bunu acikcasi ben bilgisayardan o kadarda anlamam bi yardimci olursaniz yada bana yardimci olabilecek bi program felan olabilirmisiniz ben bilgisayarda acemiyim ama sürekli konustugum kisi sadece msn den anliyo yani skype felan deneyecem ama karsi taraf anlmiyo diye mecburen msn lütfen bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim

savasbass
03-11-2008, 22:53   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

bende aynı sorunu yasıyorum kardesım laptop tan bahlanıyorum kamera ustunde ve vısta yuklu onceden goruntulu konusa bılıyordum sonrada bende acıyorum 1 dk gecmede ekran donuyo ses gıtmıyo suan budapestedeyım ve turkıye ıle bırtek msn den ve skyp den gorusebılıyorum ama ıkısındede aynı sorun var acıl acıyorum ekran donma yapıyo ve arkasında msnden cıkyo oturum acılıyo dıyo acıl yardım lutfen bılen bılemeyen herkeze saygılar savas