msn hack

ARSİTRAV
03-02-2007, 21:51   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
50 mesaj

Arkadaslar calinan msn i nasıl alabiliriz bilgisi olan varsa paylassin lütfen

BOOMFUNKMCS
03-02-2007, 22:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

https://www.chip.com.tr/forum/msn-calinmasi_t25297.html

masterofdeath
03-02-2007, 22:26   |  #3  
Yeni Üye
48 mesaj

eğer kişi gizli sorunu değiştirmedi ise sen gizli sorunu cvp nı verek yeniden şifreleyebilirsin

ARSİTRAV
04-02-2007, 00:15   |  #4  
OP Üye
50 mesaj

msn e mail yazarak mail hesabını geri alabilirsin derken nasil fazla acıklayıcı olmamıs gizli sorumun cevabnın unuttum 3 sene önce almıştım tesekkürler

BOOMFUNKMCS
04-02-2007, 01:37   |  #5  
Yıllanmış Üye
3,373 mesaj

PAROLA SIFIRLAMAK İÇİN

ARSİTRAV
04-02-2007, 10:27   |  #6  
OP Üye
50 mesaj

Arkadasım sifremi bilsem acar sıfırlarım sifremi deiştirmiş

BOOMFUNKMCS
04-02-2007, 12:29   |  #7  
Yıllanmış Üye
3,373 mesaj

(()

YOL 1 Alıntıdır...

ilk önce httpsupport.msn.com adresine giriyorsunuz... sonra karşımıza çıkan seçeneklerden MSN Hotmail Türkiye seçeneğini tıklıyoruz...

karşımıza hesaplar ve faturalama desteği çıkacak onun altındaki e-posta desteğine tıklıyoruz...

Sonra ad yazan yere isminizi yazın. (herhangi birşey olabilir) tam oturum açma adı yani çalınan adresinizi buraya yazıyorsunuz yanıtın hangi e-posta adresine gönderilmesini istersiniz yazan yere bir arkadaşınızın yada başka size ait olan mail adresinizi yazıyorsunuz ki gerekli mailler ve şifre o adrese gelecek..

altta ise yorum yazabileceğiniz yere urgent and important. my mail is hacking.help me please yazınız. ( veya kafanıza göre, ben öyle yaptım ) sorunun sıklığı ilk defa internet bağlantınızı da oradan seçebilirsiniz.buraya kadar ok..

şimdi gönder diyerek gönderiyorsunuz ve yanıtın gelmesini istediğiniz mail adresine bir süre sonra şu şekilde bir mail geliyor tabi daha detaylı ama siz gösterdğim yerleri doldurarak reply yapıyorsunuz yani maili geri gönderiyorsunuz sadece alttki kısımlar kalarak reply yapınız

- Name (kayıtta kullandığınız ismi yazınız)

- Sign-in name (çalınan mail adresinizi yazınız)

- Date of birth (kayıt edilmiş doğum tarihinizi yazınız)

- Country or Region (kayıttaki ülkenizi yazınız)

- State (şehri yazınız kayıttaki)

- ZIP or Postal Code (zip kodu)

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of account registration.(son giriş tarihinizi yazınız)

- ()List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember(son kullandığınız şifreyi yazınız)

- ()List as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri yazınız mail adreslerinizi yazınız )

- ()The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization. (for work )

burası böyle kalsın You may check it by going to

httpwww.whatismyip.com

- ()List of Secret Questions and Answers historically associated with your

account ( secret questions xxxxxxxxxxx answer xxxxxxxxx) xxxx li yerlere özel

sorunuzu ve cevabınızı yazınız PARANTEZ ?Ç?NDE YAZDI?IM YERLER? S?L?N VE

DO?RU B?LG?LER? G?R?P MA?L? REPLY YAPIN. B?R GÜN ?ÇER?S?NDE GER?

DÖNÜYORLAR VE ??FREN?Z? GÖNDER?YORLAR..HO?ÇAKALIN... NOT E?ER MA?L

GELMED? D?YORSANIZ

httpregister.passport.netcontactus.srflc=1055

bu adrese giriniz...

yukarıdan aşağıya bütün seçenekleri aynen yazdıktan sonra web tarayıcısı

sürümü - işletim sistemini boş bırakın hata iletisi ve açıklama yazan yere my

mail is hacking.please help yazın... mail iletişim adresinize geliyor ve yukarıdaki

gibi doldurduktan sonra şifrenizi 1 gün içinde alıyorsunuz.. denenmiş ve

onaylanmış artık %100 garanti yoldur....

YOL 2 Alıntıdır...

Hotmail adresiniz alındıysa aşağıdaki yazıyı Hotmail'e gönderin. Türkçe yazan yerleri silin, uygun yerleri doldurun şifreniz size gönderilecektir.

To passport@css.one.microsoft.comSent Mon Jul 7 23 30 39 PDT 2003

Subject my account has broken down Dear Sir Madam I have been having proplem with my hot mail address.

When I try to access to my account after (Buraya Hacklenen tarihi yazınız)

I found out my password and the secret question have been chanced.When I send you a request about new password the informations also were not match the ones I remember and the ones you recorded. I also have seen someone is using my mesenger and chating with others on behalf of me.My phone bills credit card extres information come to this account and this person gives my phone numbers the other people. thanks your answer.

my name is ?siminiz sign in

Mail adresiniz my birthday Doğum tarihiniz

country Ülke state
?ehir zip or

postal code Posta Kutunuz

successfull sign

En son bağlandığınız tarih

Approximate date of account registration Ne zamandır bu mail adresinizi kullandığınız

List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember Kullandığınız şifreler

List as many of your Folders as you can remembermailde sakladığınız dosyalar varmıydı

varsa hatırladıklarınız my internet service provider is internet bağlantınınızın

adı I would like you to solve this problem.Could you change the password and

send me new one so this can not use my account. If this is not possibble

could you cancel my account. Thankyou in advance , sincerely..

Buradaki işlemleri yaptığınızda Hotmail size şifrenizi gönderecektir. koymayınız. 193978800

deneyin göreceksiniz şifrenizi geri alacaksınız..saygılarla

ARSİTRAV
04-02-2007, 20:01   |  #8  
OP Üye
50 mesaj

BOOMFUNKMCS  Tesekkür ederim bu daha acıklayıcı oldu

theironman
10-02-2007, 21:12   |  #9  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

yalnız bunun da bir garantisi yok maalesef.

d-xezı
14-02-2007, 15:19   |  #10  
Yeni Üye
35 mesaj

arkadaşında dediği gibi eğer gizli sorunu biliyosan zaten hemen yaparsın eğer bilmiyosan yani unutmuşsan falan gizli soruyla değilde e-posta adresine gönder dersin e-posta adresini yazarsın orda
Windows Live parolanızı sıfırlama isteğinizi aldık. İsteğinizi onaylamak ve
parolanızı sıfırlamak için, aşağıdaki yönergeleri izleyin. İsteğinizi
onaylamanız, yetkisiz kişilerin hesabınıza erişmesini engellemeye yardımcı olur.

Parolanızın sıfırlanmasını istemediyseniz, isteği iptal etmek için lütfen
aşağıdaki yönergeleri izleyin.

İSTEĞİ ONAYLAMA VE PAROLAYI SIFIRLAMA

1. Aşağıdaki web adresini kopyalayın:
altta bi link çıkar tıklarsın şifreni yazarsın olur biter.ben gizli sorumu unuttum şifremi hep öle değiştiriyorum.

jeomania
14-03-2007, 18:31   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,251 mesaj
elvis32
yalnız bunun da bir garantisi yok maalesef.
neden insanları yanlış yönlendiriyorsun..!? demekki öyle biyografi kısmına "İşletme ingilizce ikinci sınıf öğrencisiyim" yazmayla olmuyormuş bu işler.. İNGİLİZCENE GÜVENİYORSAN GARANTİSİ VAR. daha geçen gün bi arkadaşımın mailini kurtardım ben bu yolla.. msn ye mail attım ağladım sızladım bu mail benim için çok önemliydi fln yazdım:) işte bana gelen cevabı aynen kopyalıyorum aşağıya:

bu arada sorulardan bikaç tanesinin cevabını bilmiyordum parantez içinde not sure yazdım ve salladım yinede yeni şifre yolladılar sağ olsunlar:)

Hello Burcu,

Thank you for writing to Windows Live ID Technical Support. My name is Beverly and I understand that you are having an issue with your .........@hotmail.com account because you suspect that it has been compromised. I can imagine how inconvenient this must have been for you and I look forward to providing you with the necessary assistance.

Burcu, I would like to help you regain access right away, but because we value our members' security and privacy, we will need your cooperation in verifying the account ownership. When we receive and verify the necessary information, we can give you the link that will allow you to reset your password. Please provide the following completely and accurately:

1. Your Windows Live ID
2. Your First and Last Names
3. Date of Birth (Month/Date/Year)
4. Country or Region
5. State (if applicable)
6. Zip or Postal Code
7. Your IP address. List the IP addresses from each computer that you use to access your account. You can go to http://www.whatismyip.com to find this information. The numbers that appear at the top of this page will be your IP address.
8. Answer to your Secret Question (if applicable)
9. Alternate email address associated with the account (if applicable)
10. Your Internet Service Provider. An ISP is a company that provides an end user with a connection to the Internet and other similar services, such as e-mail. Examples include MSNIA, EarthLink, and Comcast.
11. Last date and time you successfully signed in

For Windows Live Mail customers

12. Any folders you created (aside from the default folders)
13. Contacts in your address book (please include the e-mail address)
14. Subjects of any old mail that is in your Inbox or mail folders

For Windows Live Messenger customers

15. A list of Contacts in your buddy list (please include the e-mail address)
16. Your Windows Live Messenger Nickname (your Messenger display name)

Your patience and cooperation on this matter are greatly appreciated.  We look forward to your reply.

Sincerely,

Beverly
Windows Live ID Technical Support

Son Düzenleme: jeomania ~ 14 Mart 2007 18:32
müge
02-06-2007, 15:22   |  #12  
Yıllanmış Üye
193 mesaj

arkadaşım açıklamaların için çok teşekkürler
ama bir sorun var ben bir türlü bu dediğin seçenekleri göremedim yani bahsettiğin seçenekleri bulamadım e posta desteği vb.
nasıl yapabilirim yani parola sıfırlama iletisini diğer e mail adresime nasıl yollayabilirim
teşekkürler:)

hamza123
06-06-2007, 11:28   |  #13  
Yıllanmış Üye
991 mesaj

tek çaresi var msnhacher programı gerisi boş