MSN HATA 80090305 ( Lütfen AciL)

Dede33
15-12-2006, 02:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Arkadaşlar Forum GüzeL herkesin ellerine sağlıkta şöle bi bakıca benim probLemim büyük ve kesin bi ceabı yok sitede..Koca sitede belki aranızda PC den en az anlayan benim ve sizlerden yardım bekliyorum.. Ama Lütfen adım adım ve gercekçi..

2 Gündür Msn bu hafatu veriyor..Bi anda oluverdi ..Gece yoktu sabah vardı...Tarih ve saat ayarlarım güncel ve doğru calısıyor..Web messengerdan Oturum açabiliyorum..Güvenlik duvarımda probLem yok..En az 15 dafe Ekle kaldır ekle kaldır Msn tüm sürümlerini denedim..Hatta bu probLem varken İnternet Expolorer dan Hotmail ve yahoo maillerimide okuamıyorum..Mozilla dan acılmasına rağmen..Ne yapmam gerek?? etkili bi çözüm varmı ve Lütfen adım adım anlatırmısınız..Şimdiden teşekkür ederim..

barboSSa.
15-12-2006, 03:20   |  #2  
Üye
90 mesaj

Hımm nette araştırdığım kadarıyla herkes sistem geri yüklemeyi önermiş deneyin.

CU_GS7
15-12-2006, 04:21   |  #3  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Öncelikle Chip forumda belirttiğin hata kodu ile ilgili yazı geçmiş..Google'da türkçe sitelerde aratınca 4. sırada çıkıyor..!!

"Msn Messenger 80090305 Hata Kodu ve Çözümü Bu pek sıradan bir problem değildir, explorerinizi tekrar kurmayı deneyin."
Bu da hatanın forumda geçtiği link..:

Öncelikle barboSSa.'nın dediği gibi sistem geri yükleme yapın;yine aynı hata verirse internet exploler'da kalıcı bir sorun oluşmuş demektir..Tekrar kurmayı deneyin..