Msn'i İndiremiyorum

kemo_kemo
21-02-2009, 19:17   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

merhaba arkadaşlar ben 2-3 gündür msn i indiremiyorum bilgisayardan kaldırmıştım indirme sayfasına geliyo 1 mb lık indirme programı(messenger vb hizmetleri seçerek indirdiğimiz program)nı indiriyor ama msn i vs indirmiyor işletim sistemi vista 32 bit çıldırmak üzereyim lütfen yardım en azından benden başka bu sorunu yaşayan varsa bildirsin sorunun benle alakalı olup olmadığını biliyim...

Banned
21-02-2009, 19:53   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

sana tavsiyem msni geri getirebilmek için msnnin kurulu olduğu bir tarihe sistem geri yükleme yap.

OnlyMann
21-02-2009, 20:06   |  #3  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj

İndirilen dosya sadece kuruluşu başlatmak için kullanılan bir dosya ve değişik seçenekler sunarak hani programların kurulacağının seçilmesini sağlıyor. Ondan sonra download ederek kuruyor.

Sizin sorununuza gelince makinayı açtığınız kullanıcı yetkileriyle ilgili olabilir. Normal kullanıcı ile açıyorsanız kuruluş yapmaya izin vermeyebilir. Kullanıcıyı yönetici grubuna almak gerekebilir. Veya İndirilen ilk küçük dosyayı direk çalıştırmak yerine download ettikten sonra dosya üzerinde sağ tuşa basarak yönetici olarak çalıştır yapmalısınız.

kifolar
18-09-2009, 09:38   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

kardeş bilgisayarında  microsoft installer yüklü değil veya sürüm eski,

Microsoftun sitesinden gerekli yüklemeyi yapabilirsin. daha sonra msn ninin yeni sürümünü kurabilirsin.