Msn ile ilgili acil yardım..!

mizahkurdu
29-01-2010, 00:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Arkadaşlar bu cıkıo ama sadece WİNRARLI DOSYALARDA nedir bu yardım ederseniz sevinirim..!dosya aktarımı sırasında kabul ete tıklayınca cıkıyor..!

Son Düzenleme: mizahkurdu ~ 29 Ocak 2010 00:48
mcafee23 ayrılmıştır
29-01-2010, 00:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

uzantısını sil karşıya gönder karşıdakine söyle uzantısını sonuna ilave etsin yeni versiyon exe,rar,zip gibi dosyaları göndermiyor ya da programın dediğini yapacaksın yükleyeceksin programı

Sen karşı taraftan gönderileni alamıyorsan programı yükle

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 29 Ocak 2010 00:57
zxsel
29-01-2010, 01:16   |  #3  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

hayır bunu cozumu bende acıklıyorum

oncelıkle gondercegın msn konusma penceresınde menuyu gosterı ısaretle konusma penceresınde menu  yazıları cıkcak sonrada ordan konusma penceresı sol yukarsında dosyayı tıkla tek bır dosya gonderı seccen

sonrada araclar dosya aktarımı nı  tıkla buyuk pencere acılcak hanı gızlılık genel  falan yazan pencereyı tıkla

araclardan dosya aktarımını tıkla dosya vırus taramasında kullanılcak antıvırus sec ısaretleyıp antıvırusnun  scan .exe dosyasının yerını gosterıp ok uygula tama de sonrada   seye gerı gel tek bır dosya gondercem secenegı ıle sorunsuz bırsey yuklemedende gonderırsın bu yontem msn9 larda olur yenı surumler de boyle yapılmalı  

not antıvırusumun scan dosyası hangısı dıyorsan antıvırusunun  yerını gosterırken antıvurus klasorunun ornek avıra ıse avıranın yerını  gosterıp avscan.exe gostercen  dıgerlerınde de  scan ıle   olan yazılı sını seccen dıger antıvurıs programlarında olay bu

mcafee23 ayrılmıştır
29-01-2010, 01:23   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj
Alıntı: zxsel  
hayır bunu cozumu bende acıklıyorum

oncelıkle gondercegın msn konusma penceresınde menuyu gosterı ısaretle konusma penceresınde menu  yazıları cıkcak sonrada ordan konusma penceresı sol yukarsında dosyayı tıkla tek bır dosya gonderı seccen

sonrada araclar dosya aktarımı nı  tıkla buyuk pencere acılcak hanı gızlılık genel  falan yazan pencereyı tıkla

araclardan dosya aktarımını tıkla dosya vırus taramasında kullanılcak antıvırus sec ısaretleyıp antıvırusnun  scan .exe dosyasının yerını gosterıp ok uygula tama de sonrada   seye gerı gel tek bır dosya gondercem secenegı ıle sorunsuz bırsey yuklemedende gonderırsın bu yontem msn9 larda olur yenı surumler de boyle yapılmalı  

not antıvırusumun scan dosyası hangısı dıyorsan antıvırusunun  yerını gosterırken antıvurus klasorunun ornek avıra ıse avıranın yerını  gosterıp avscan.exe gostercen  dıgerlerınde de  scan ıle   olan yazılı sını seccen dıger antıvurıs programlarında olay

Ben antivirus  kullanmıyorum ben ne yapacağım

zxsel
29-01-2010, 01:36   |  #5  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

antıvırus yukle ornek avıra yoksa gondermezsın dosyayı ugrasırsın arka planda calısmasını durdurursun ama yuklu olsun ornek avırayı yukle dedıklerımı yap amac dosya gondermek dılmı gondermek ıstıyorsan dene yok hayır yuklemem dersen dosya gonderme sını unut ozaman

Erhan Tiryakioğlu
29-01-2010, 01:42   |  #6  
Erhan Tiryakioğlu avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
4,716 mesaj

zxsel ne bu bilgi paylaşma sevdası

Hiç uğraşmadan ilk cevap veren abimize katılıyorum örneğin : güzelmüzik.rar dosyasına tıklayıp F2 ye basınız ve bunu güzelmüzik.zzz yapıp karşı tarafa gönderiniz ve ardından karşıdak adam onu winarla açarak kullanabilir, hiç br soruun olmadan...

zxsel
29-01-2010, 01:54   |  #7  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

zxsel ne bu bilgi paylaşma sevdası

:=)

nooby-user
29-01-2010, 07:07   |  #8  
Yıllanmış Üye
137 mesaj

programı yükliceksin.yükledikten sonra her defasında virüs taraması yapim dicek o yüzden dosya alırken farklı kaydet diceksin ve virüs taraması yaptırmicaksın bolece sorun çozulcek.

StyleALP
29-01-2010, 09:55   |  #9  
StyleALP avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,601 mesaj

Yukarıdaki çözümleri henüz uygulamadıysanız size en kolay yöntemi belirteceğim.

Çıkan pencerede Yükle butonuna basın. Yükleme başladıktan 2-3 saniye sonra İptal edin. Dosyayı almayı tekrar deneyin.

* İyi ForumLaR...