msn messenger hatası

HPQ-User
02-06-2008, 00:21   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ebru sormuş:
msn messengerimi guncelleyip 8.5 sürümünü yükledim.ama güncellediğimden beri  sürekli kilitleniyor.oturumu açıyor ama oturum açıldıktan sonra her herhangibir şeye tıkladığımda donup kalıyor yada hata oluştu kapatılması gerekiyor diyor,yada oturumu kapatırken kilitleniyor.. vs.silip tekrardan yükledim ama bir şey değişmedi.bu konuda ne yapabilirim?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
amd ATHLON 64dual 1gb ram,160gb hdd

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.8.1.14) Gecko/20080404 Firefox/2.0.0.14

Blackinred
02-06-2008, 00:31   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
356 mesaj

msn ini kaldır ve şu adresden windows live installer ı indir;

indirmeden öncede yukarıdaki seçeneklerden istediklerini seç ki gereksiz şeyler yüklemeyesin...

ebru16
02-06-2008, 18:44   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

daha öncede silip tekrar yüklemiştim değişen birşey olmamıştı.şimdi de sizin verdiğiniz linkten tekrar yükledim ama yine hiçbirşey değişmedi.aynı problemler devam ediyorDeli

Blackinred
02-06-2008, 23:34   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
356 mesaj

Bilgisayarındaki msn i (tekrar) kaldır, güvenli modda bir virüs taramasından geçir sonra da windows update ile son güncellemeleri yükle. Ardından CCleaner programıyla bilgisayarını ve registry girdilerini temizle. Msn i kur.
Virüs programı olarak kaspersky ya da avira antivir i öneririm ancak kaspersky biraz zorlayabilir makinanı. Buarada güvenli moda geçmeden önce antivirüs programının bütün güncellemelrini yaptığından emin ol. Umarım bunların bir yardımı olur.

Son Düzenleme: Blackinred ~ 02 Haziran 2008 23:35
Recep Baltaş
03-06-2008, 01:59   |  #5  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Geçenlerde arkadaşımın bilgisayrına sadece WLM yüzünden format attım. Bazen sorunu düzeltmeye harcadığım zamanı formata harcıyorum.

Tabi format son çare olmalı.

ebru16
04-06-2008, 21:06   |  #6  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Blackinred
Bilgisayarındaki msn i (tekrar) kaldır, güvenli modda bir virüs taramasından geçir sonra da windows update ile son güncellemeleri yükle. Ardından CCleaner programıyla bilgisayarını ve registry girdilerini temizle. Msn i kur.
Virüs programı olarak kaspersky ya da avira antivir i öneririm ancak kaspersky biraz zorlayabilir makinanı. Buarada güvenli moda geçmeden önce antivirüs programının bütün güncellemelrini yaptığından emin ol. Umarım bunların bir yardımı olur.
  avira antivir virus bulamadı ama ben sorunu baska sekilde halledebildim.Gülümseme.yardımcı olmaya calıstıgınız icin tesekkur ederim