msn'mi geri istiyorum

afidan
23-05-2006, 11:10   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
67 mesaj

arkadaşlar yıllardır kullandığım bütün bağlantılarımın olduğu msn'em bütün yazışma ve formlar doldurmama rağmen cevap bulamadım, hala açamıyorum. şifremi kabul etmiyor. gizlisoru benim değil ne yapacağımı bilemiyorum.

Selçuk İslamoğlu
23-05-2006, 11:49   |  #2  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Nasıl yani gizli soru senin değil?

ufuks
23-05-2006, 11:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

Geçmiş olsun.

theironman
23-05-2006, 12:16   |  #4  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
Selçuk İslamoğlu
Nasıl yani gizli soru senin değil?
Şifresini çalmışlar arkadaşın; dolayısıyla gizli sorusunu da değiştirmişler ve böylece de kendi gizli sorusu ortadan kalkmış.

serdarkorkut
24-05-2006, 17:27   |  #5  
Yıllanmış Üye
154 mesaj

Bu durumda msn i geri alabilme imkanın yok gibi gözüküyor. Kolay gelsin..

Karadavut
24-05-2006, 17:37   |  #6  
Yıllanmış Üye
555 mesaj
afidan
arkadaşlar yıllardır kullandığım bütün bağlantılarımın olduğu msn'em bütün yazışma ve formlar doldurmama rağmen cevap bulamadım, hala açamıyorum. şifremi kabul etmiyor. gizlisoru benim değil ne yapacağımı bilemiyorum.
Arkadaşım msn'ni geri alma ihtimalin çok az.Son zamanlarda msn hack ne yazıkkı çok arttı.Sen belki eğer çalan kişiyi biliyorsan mailini geri alabilirsin.O da hacker'ın insafına kalmış birşey.Üzgün

CU_GS7
24-05-2006, 17:37   |  #7  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Adresini geri almanın tek yolu:
Şifreni çalan kişinin insafa gelerek ya da kendisi isteyerek kendi koyduğu şifreyi sana yollaması gerek..

theironman
24-05-2006, 18:34   |  #8  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

Tabii bunun olması için mucize gerek diyeceğim ama karamsar konuşmuş olacağım, şansına biraz da...

CU_GS7
24-05-2006, 18:39   |  #9  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Evet evet..Mucize gerekli..
Bana yapan arkadaş bana şifremi geri gönderdi..
Bazı beni çekemeyenler kendilerini bu şekilde tatmin etmişlerdi..:))
Sonra insanca konuşup onu da ikna etmiştim..O da iyi niyetli olunce hallolmuştu olay..

theironman
24-05-2006, 19:59   |  #10  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

evet, sen şanslı azınlıktaymışsın; inşallah bu sorunu yazan arkadaş da adresini geri alabilir.

CU_GS7
24-05-2006, 20:29   |  #11  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Evet evet..
Benim dileklerim de olumlu yönden arkadaşımız için..

lazrailefsanesi
24-05-2006, 21:08   |  #12  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

Belki isine yarar.

ALINTIDIR

Hotmail hesabim gitti diye üzülmeyin hicte üzülmeye gerek yok arkadaslar eger kendi mailinizi iyi taniyorsaniz (( Passport@css.one.microsoft.com )) (devamli bu maile gönderin cevap yazarken bile) bu adrese Kendiniz Hakkinda asagidaki bosluklari doldurarak bir mail atin, Konuya (subject) yazacaginiz yazi fazla önemli degil. Sakin parantez içindekileri yazmayin Atacaginiz maili asagida verdim, doldurarak gönderin.

PostalCode (posta Kodu) :
Comments (Sorununuzu ingilizce yazin) :
CustomerName (Maile Kayitli olan Ad, Soyad) :
CUBirthdate (Maile Kayitli olan Dogum Tarihi) :
BrowserVersion (Tarayicinin versiyonu) :
OperatingSystem (isletim Sistemi) :
ErrorMessage (Alinan Hata Mesaji) :
SignInAddress (Çalinan Mail Adresiniz) :
Country (ülke) :
FirstName (Ad) :
LastName (Soyad) :
Region (Bulundu?unuz il) :
Contact E-Mail (Size Ulasabilecekleri E-Mail) :

Daha sonra size asagidaki gibi bir E-mail Gelecek;
Hello XXXXX,
Thank you for writing to Microsoft .NET Passport Customer Support.

I understand that you need assistance in signing in to your XXXXXXXXX@hotmail.com account, because you suspect that someone learned your password and secret question/answer. I can imagine how frustrating such issues can be. This is Aldrin and I look forward to providing you with assistance today.

I recognize the importance of gaining access on your account. To help protect the privacy and security of our members we need your help confirming the profile information stored in your MSN account before we can reset your password.

- First and Last Name (or any other name you think you have entered upon registration such as your nickname)
- Your .NET Passport account (the account you are having difficulties with, username@domain.com)
- Date of birth (Month/Date/Year)
- Country or Region
- State
- ZIP or Postal Code
- Approximate date of last successful sign in
- Approximate date of account registration
- List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember
- List as many of your Folders as you can remember (inbox, trash, sent, etc.)
- The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization.
- Your IP address. You may check it by going to http://www.whatismyip.com
- List of Secret Questions and Answers historically associated with your account

Once we have this information, we can reset your password and send it via e-mail to the address from which you sent your request.

We look forward to hearing from you again.

Sincerely,
Aldrin
Microsoft .NET Passport Customer Support Representative

Bu E-Mail’e karsilik siz de en yukarida yazdigim maile sunlari yazin, bilgilerinize güveniyorsaniz;

Hello, Thank you for help e-mail...
I will try to answer my profil;

- First Name (Ad-Soyad):
- Account (Calinan Mail):
- Birthday (Dogum Tarihiniz):
- Country (Ülke) :
- State (il/Ylçe):
- Postal Code (posta Kodu) :
- Approximate date of last successful sign in (calinan Maille Son Kez Yapilan Basarili Login Olma **Yaklasik Tarih**) :
- Approximate date of account registration (E-mail in kaydettiginiz tarih **Yaklasik**) :
- My used passwords (E-mail hesabini kaydettiginizden bugüne kullandiginiz sifreler) :
- List as many of your Folders as you can remember (inbox, trash, sent, etc.) (E-mail içerigi hakkynda bilgi verin, gönderilen, alinan, silinenler filan) :
- My internet Service Provider (interneti nereden kullaniyorsaniz, mesela isyerinde mi yoksa evdemi filan, ismini de yazin) :
- My IP Adress (ip adresiniz; www.whatismyip.com den ögrenebilirsiniz) :
- My used Secret Questions and Answers (kayit tarihinden itibaren kullanilan gizli soru ve cevaplari) :

This is my profil , please send my password back. REGARS.

Ve eger bilgileriniz dogruysa size sifresinz ertesi gün yenilenerek gönderiliyor.. iste bu kadar.. ben aldim

SON MESAJ BU GELİYOR

Dear Erhan,

First of all, thank you for providing your complete .NET Passport account information as requested by my colleague in the previous response for us to address your issue. This is Erwin and I will be providing you assistance today.

I have checked and verified all of the information you provided and I am glad to inform you that I have reset the password for your ******@HOTMAIL.COM account to:

******* şifre geliyo burada*..

Please follow these helpful tips when using this password:

- Copy and paste the temporary password given above.
- Make sure that there are no spaces before or after the password.
- Note that passwords are case-sensitive.

I want to stress the importance of changing your password and secret question and answer. Changing them to something only you can remember will add security and will prevent someone from resetting your password and gaining access to your account.

You may kindly follow these steps in changing your password, secret question and answer:

1. Visit http://memberservices.passport.net
Note that if you are not yet signed in at this time, you can do so by clicking the .NET Passport sign-in link.
2. Click "Change my password" under "I want to change something" section.
3. Type your current password and new password information (the Old Password refers to the current/temporary password given to you).
4. Click "Continue."
5. Click "Change my secret question," follow the instructions, and then click "Continue" (your secret answer cannot be the same as your password).

Also, I strongly recommend that you update your profile information from time to time and add an alternate e-mail address to your Hotmail profile. By having an alternate e-mail address on file, you can use the "password reset by e-mail" feature to reset your Hotmail password. Instructions will be sent to the e-mail address you provided, making it easier for you to reset your password online. To add an alternate e-mail address, visit the .NET Passport Member Services site at http://memberservices.passport.net .

I hope you have found our service satisfactory in every way. Should you have other inquiries, feel free to write back.

Sincerely,

ErwinP

Microsoft .NET Passport Customer Support Representative
alıntıdır..

Banned
10-08-2006, 02:04   |  #13  
Banlandı
26 mesaj

arkadasım bence yeni bi msn adresi al ve calınan adresi ekle geri sana kalmıs kendini gelistir ve msn adresini geri al kısaca sende hackle yardım istiyorsan bana ulasabilirsin ben sana sadece yol gösteririm...

theironman
10-08-2006, 11:44   |  #14  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
penti666
arkadasım bence yeni bi msn adresi al ve calınan adresi ekle geri sana kalmıs kendini gelistir ve msn adresini geri al kısaca sende hackle yardım istiyorsan bana ulasabilirsin ben sana sadece yol gösteririm...
o arkadaş sorununu halletmiştir bence, sence?

Banned
11-08-2006, 01:30   |  #15  
Banlandı
26 mesaj

amac nedir onu anlamadım ben sadece yardım etmek için buradayım cesitli polemiklere girmek icin burada değilim

theironman
11-08-2006, 01:43   |  #16  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

en son mayıs ayında güncellenmiş konu; sen 2 ay sonra konuyu bir daha öne aldığın için seni uyardım; yoksa polemiğe girecek değilim senle.

samsungzade
15-08-2006, 00:54   |  #17  
Taze Üye
5 mesaj

çalan hırsızın ipsini bulacak programları araştır derim ve savcılığa şikayet yeni yasalarla 2,5 yıla kadar hapisleri söz konusu bunların yanına bırakmayın.

Banned
15-08-2006, 02:56   |  #18  
Banlandı
26 mesaj

IP adresini alabilmesi için kişini online komutuna gecmesi gerekmektedir...
Eğer bu adres hacklenmisse muhtmelan kullanmak icin değil icindeki veriler icin hacklenmistir...Kısaca IP numarasını almanız kişinin online komutuna ulasmasıyla mümkün olabilir...

cihanalien
23-08-2006, 03:29   |  #19  
Taze Üye
19 mesaj

msn adresini geri alamadıysan yardımcı olayım konunun sonuna kadar okumadım oyüzden geri alıp almadığını bilmiyorum. ama nasıl alacağını anlatmadan önce şunu söylemek istiyorum. msn'em çalındı yazmışsın. sanırım sen MESENE diye okuyosun bu programın adını. çüş artık derim ben sana yani yıllardır kullandığın programın adını söyleyemiyosan. MSN açılımı "MicroSoft Network" yani Microsoft Ağı demek. İngilizce EM ES EN harflerinden oluşuyo. yani bunları anlatırken ben utandım resmen ilk okul çocuğuna ingilizce ders weriyomuş gibi. yani MESENE diye bişey yok onun okunuşu EM ES EN.... Sen programın adını doğru söyle ben sana adresini geri alıcam söz. info@senyap.com benim adresim. daha önce 300den fazla adresi geri aldım hiç biri kaçmadı elimden. seninkinide almak için elimden geleni yaparım.

badboyslh
14-10-2006, 00:29   |  #20  
Taze Üye
7 mesaj

bence bu durumda yapılabilecek en ii şey çalınan msn adresinin üstüne soğuk bir meşrubat içmek olacak :):):)

badboyslh
14-10-2006, 00:30   |  #21  
Taze Üye
7 mesaj

bence bu durumda yapılabilecek en ii şey çalınan msn adresinin üstüne soğuk bir meşrubat içmek olacak :):):)

Raziel
14-10-2006, 07:14   |  #22  
Yıllanmış Üye
936 mesaj

içeli aylar olmuştur kesin!

BOOMFUNKMCS
24-11-2006, 21:01   |  #23  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

üzülme kardeşim bir yolu elbet var.msn den yardım iste,sana 1-2 gün içerisinde adresini teslim ediyorlar.başarılar