Msn şifremi ve Gizli yanıtımı unuttum.?

HPQ-User
11-01-2009, 08:06   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

asi_cocuk_yusuf sormuş:
MSN ŞİFREMİ UNUTTUM VE GİZLİ YANITIMI DA UNUTTUM. MSNDE ÇOK LAZIM OLAN KİŞİLERİM WAR YARDIM İSTİYORUM.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
BİLGİSAYARIM XP

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Seekmo 10.0.424.0)

MBTGROUP
11-01-2009, 12:42   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj
HPQ-User
asi_cocuk_yusuf sormuş:
MSN ŞİFREMİ UNUTTUM VE GİZLİ YANITIMI DA UNUTTUM. MSNDE ÇOK LAZIM OLAN KİŞİLERİM WAR YARDIM İSTİYORUM.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
BİLGİSAYARIM XP

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Seekmo 10.0.424.0)

Alternatif eposta adresi vermedinmni onu kullan.Ona gelen paraola sıfırlamayla halledebilirsin

bwhiteb
11-01-2009, 13:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,354 mesaj

alternatif e posta da yoksa unut gitsin o msn i :D

_Neo_
11-01-2009, 13:43   |  #4  
_Neo_ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
806 mesaj
AdRaMiTi
Benim gibi Ajanda Tut Bundan sonra şifre,mifre kaybolmaz.. Cool

O msn'yide alabilmen için Ticket atman lazım..Google'da bir cok örneğini bulabilirsin..

Tabi Türkçe değil İngilizce :) O yüzden iyi derecede Bilmen lazım yada Bilen birine yazdırman lazım sorunu cok açık ve o hesabın senin olduğuna dair bilgiler vermen lazım.

Şu Ticket olayı ile   anılarda kalan bi msn'e ticket attığım olayı aklıma getirdi.İngilizce olumlu dönmüşerlerdi vay be demiştim neymişim benGülüş geri dönüceklerine inanasım gelmemiştiKahkaha

Arkadaşım bu durumlarda Alternatif e-postan varsa onu işaretleyip alternatif e-postana şifre sıfırlama maili gelir   linkten şifreni kaybettiğin e-mail adresini girip yeni şifreni yazar girersin.Bide Adramiti'nin dediği gibi ticket olayı var.Destek al at derim.Göz kırpma