msnde ses ve görüntü sorunu

kangal78
19-12-2009, 18:52   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

merhaba.live masengerde ses ve görüntü sorunum var.ve 0*8ac70013 hata mesajı veriyor ve bu mesajın çözümünü nette buldum ama sorunda buradan sonra başlıyor.çözüm metninde program filesta mcafee isimli bir programın içinde site advisör isimli programı açmam gerektiği yazılıyor.işte bu isimli programlar benim pc de yook.bir başka çözüm önerisinde ise başlattan regedit bölümünden sağdaki anahtarların içinden msnmsgr bulmam yazıyor ve ben bulamadım.nasıl bir çözüm önerirsiniz saygılar.

Halil Şahin
19-12-2009, 19:04   |  #2  
Halil Şahin avatarı
Yıllanmış Üye
715 mesaj

Kameranın driverını yükleyiniz.

zxsel
19-12-2009, 19:53   |  #3  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

mcafee site advisor bır tarayıcı eklentısı vıruslu zararlı sıtelerı sen gırmeden once tespıt edıp kırmızı ısaretle gırme casusyazılımı var uyarısı yapan cok ıyı bır eklentı ben kullanıyorum vede kucuk bır program ancak onla ne alakası var onu anlayamadım

yukardakı lınkten ındırebılırsınız ancak bunla  osennın hata arasında bır baglantı kuramadım vede tavsıye ederım sıte advısoru cunku googlede bır program arıyon dıyelım  bulunan sıtelere tek tek yesıl yada kırmızı ıle uyarıyor yanı yesıller bu sıteden ındırılebılır anlamı kırmızılar sıte de casus yazılımlar var gırmenı tavsıye etmez korurmbı anlamda senı ..cok zararlı sıtelerede sokmaz senı cııddı bır uyarı verır