Multiplayer TD geliştirdik: TurretCraft

abdullahe
15-09-2015, 18:26   |  #1  
abdullahe avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhabalar,

Bir süredir multilplayer Tower Defense oyunu geliştiriyoruz. Oyun klasik TD'lerden farklı olarak:

1- Çok oyunculu. (3v3, 2v2 veya 1v1)

2- Oyuncular towerlar ile labirent (mazing) yapabiliyor.

3- Yaratıklar bilgisayar tarafından değil, oyuncular tarafından gönderiliyor. Yani "saldırı" elementi de var.

4- Gönderilen yaratıklar, gönderen oyuncuya ek gelir sağlıyor. Böylece sadece savunma yaparak oyunu kazanmak pek mümkün olmuyor.

TurretCraft şu anda Greenlight'ta. İlk 100 için olan yolun %54'ünü almış durumda. İncelemek ve desteklemek isterseniz:

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=514750157

Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

theironman
15-09-2015, 21:14   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

ben olumlu oyumu kullandım, açıkçası sade, basit ama böyle oyunları seven çılgınlar çok... yolun açık olsun arkadaşım :)

raziel34
15-09-2015, 21:14   |  #3  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj

fena değil, türk işi oyunlara destek olmaya devam... tek merak ettiğim youtube'ta tanıtım videosunda çalan müziği nereden arakladığın :D

samet61
15-09-2015, 21:15   |  #4  
samet61 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
243 mesaj

videoyu izledim, fotoğraflara da baktım, benzer bir oyun görmedim, ücretsiz sürümü olursa mutlaka denerim :) ne zaman kısmetse yayınlanıyor?

abdullahe
16-09-2015, 13:48   |  #5  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Alıntı: elvis32  
ben olumlu oyumu kullandım, açıkçası sade, basit ama böyle oyunları seven çılgınlar çok... yolun açık olsun arkadaşım :)
Teşekkürler. PvP destekli TD yok gibi aslında. :)
Alıntı: raziel34  
fena değil, türk işi oyunlara destek olmaya devam... tek merak ettiğim youtube'ta tanıtım videosunda çalan müziği nereden arakladığın :
Teşekkür ederim. Arak değil müzik. Oyun geliştiricilerinin kullanması için yapılmış bir paketten.
Alıntı: samet61  
videoyu izledim, fotoğraflara da baktım, benzer bir oyun görmedim, ücretsiz sürümü olursa mutlaka denerim :) ne zaman kısmetse yayınlanıyor?
Greenlight'ı geçtikten kısa bir süre sonra yayınlayacağız muhtemelen. Ücretsiz sürüm şimdilik düşünmüyoruz ama indirim vs olursa buradan paylaşırım. Zaten TR için daha uygun bir fiyattan yayınlayacağız. Teşekkürler ilginiz için.