Müşteri Takip Programı için Hangisi ?

HPQ-User
16-10-2008, 14:54   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Toprak sormuş:
Müşteri Takip programı yazmak istiyorum. Daha doğrusu bunun için bir program öğrenmek istiyorum. Örnek vermek gerekirse müşteri bilgilerini tutacak sorgulama arama yapabileceğim müşteri ile yaşanan ilişkileri kaydedebilecek alacak verecek durumlarını tutabilecek bir program yazmak istemekteyim. Hangi programı öğrenirsem bu tip programlar yazabilirim ?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Pardus
Sistem Özellikleri:
CoreDuo2 3.0 İşlemci
3 GB Bellek
8500 GT Ekran Kartı
350 Gb Sata 2 Hard Disk
Linux Pardus İşletim Sİstemi

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; tr-TR; rv:1.9) Gecko/2008061819 Pardus/2008 Firefox/3.0

frkncyr
16-10-2008, 15:13   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
83 mesaj

kendi işyerin için mi yapacaksın??eğer öyle ise piyasada hazır ücretsizleride bulabilirsin.eğer sırf ben müşteri takip programımı kendi yapcam bu yüzden de programlama öğrenmek istiyorum diyorsan bence hiç uğraşma.

Emin26
25-04-2019, 10:27   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Benim önerim Evobulut olur.

Hem müşteri takibini hızlı ve kolay şekilde yapabilen, hem de birçok süreci aynı an da yönetebildiğiniz bir crm. Crm bu noktada çok fazla önem kazanmış durumda. Hem müşteri takibi yapıp hem de aynı zaman da finans yönetimini kullanabileceğiniz, aynı zaman da faturalandırma, teklif, sipariş gibi modülleri de aktifleştirebileceğiniz bir yapı.

Bu tarz bir program işinizi görürse mutlaka verdiğim link üzerinden inceleme sağlayın derim. Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi