Müthiş Yerli Ürünü Tower War Oyunu

powerfulgamer
16-12-2018, 18:51   |  #1  
powerfulgamer avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Yerli ürünler hakkında araştırmalar yapmaktayım. Yerli ürünler arasında bir arcade oyunu keşfettim. Bu oyun hakkında biraz kısa bilgiler vermek istiyorum size. 

Bu yerli oyun Tower War yani Kule Savaşı olarak Google Play Mağazasında ve İOS Mağazasında yer almaktadır. Bu oyun Türk yapımı bir 4 kişinin araya gelerek karar verdiği bir arcade oyun çalışması. Mükemmel grafiği ve oyun stratejisi ile ileriyi görebilecek bir proje olacağının kanaatindeyim. Bu oyunda kuleler arasında savaş var üzerinde kalkan sağlamlığı ile güçlendirme özellikleri mevcut. Bunuda özellikle eklemekte fayda görüyorum. Milyonlarca oyun arasında ilk trend 10 arasında yer aldı. Oyun geliştiricileri online özelliğini ekleyeceklerinide duyurmuşlar. Ne diyelim güzel çalışma olmuş ayrıca yerli olması ayrıca bir güzellik. Oyunu merak edip incelemek isteyen var ise aşağıda bağlantıları mevcut. Bu konumun altında eleştirilmesi gereken yada fikir vermek isteyen olursa onların artısını eksisini görüp düzelteceklerine inanıyorum.

Android Cihaz Kullananlar İçin Tower War

İOS Cihaz Kullananlar İçin Tower War

Oyun Tanıtımı Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=weZYBXlmdtU