müzik setin bilgisayara bağlamak

Kapalı Hesap (172709)
09-12-2010, 02:41   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

müzik setini masaüstü bilgisayara hagi ara kabloyla bağlayabilirim
vede kasetlerim nasıl vede hangi yazılımla bilgisayara aktarabilirim
işletim sistemim windows 7
önereceğiniz yazılım bedava olan bir yazılım olursa iyi olur.

mcafee23 ayrılmıştır
09-12-2010, 02:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

iki ucu kulaklık girişi olan kablo ile müzik setinin çıkışından ses kartının mikrofon girişine bağlayacaksın.
Aynı microfondan geliyormuş gibi ses bilgisayarına ulaşınca ses kaydedicisi ile kaydedebilir ya da profesyonel yazılım istiyorsan adobe audition yazılımı ile istediğini yapabilirsin 

Kapalı Hesap (172709)
09-12-2010, 03:03   |  #3  
OP Kapalı Hesap
2,757 mesaj
Alıntı: mcafee23  
iki ucu kulaklık girişi olan kablo ile müzik setinin çıkışından ses kartının mikrofon girişine bağlayacaksın.
Aynı microfondan geliyormuş gibi ses bilgisayarına ulaşınca ses kaydedicisi ile kaydedebilir ya da profesyonel yazılım istiyorsan adobe audition yazılımı ile istediğini yapabilirsin 
ok teşekürler.

Kapalı Hesap (154666)
09-12-2010, 16:53   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 16
4,901 mesaj
Alıntı: mcafee23  
Sakın haaa mcafee ye inanmaaa .....:))))
Yok yok şaka sadece küçük bir yanlışlık var onu düzelteyim demiştim.
Ses kartının mikrofon girişine bağlarsan gelen ses aşırı yüksek olacağından girişte bozulmaya uğrayacaktır. Onun yerine line girişten (Çoğunlukla mavi jak) bağlayıp müzik setinin line out Hat çıkışını kullanmanı öneririm.
Adobe auditionu tercih edersen profesyonel anlamda her türlü yardımı yapabilirim. Ben de aynı yazılımı kullanıyorum.

Kapalı Hesap (172709)
12-12-2010, 03:52   |  #5  
OP Kapalı Hesap
2,757 mesaj
Alıntı: mr_yamyam  
Sakın haaa mcafee ye inanmaaa .....:))))
Yok yok şaka sadece küçük bir yanlışlık var onu düzelteyim demiştim.
Ses kartının mikrofon girişine bağlarsan gelen ses aşırı yüksek olacağından girişte bozulmaya uğrayacaktır. Onun yerine line girişten (Çoğunlukla mavi jak) bağlayıp müzik setinin line out Hat çıkışını kullanmanı öneririm.
Adobe auditionu tercih edersen profesyonel anlamda her türlü yardımı yapabilirim. Ben de aynı yazılımı kullanıyorum.
ok tesekurler