mynet java sorunu

BozanlıHarun
18-05-2007, 00:49   |  #51  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
78 mesaj

arkadaşlar ilginiz için teşekkürler ben sorunu hallettim

yico123
15-11-2008, 15:22   |  #52  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar mynete giriyorum okey odası normal masaların bulunduğu yer. fakat okey masasına oturduğum zaman ekran 2ye bölünmüş olarak çıkıo..javayı yükledm kaldırdım her yolu denedm olmadı lütfen yardım edebilirmisniz

mancukya
17-11-2008, 15:10   |  #53  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

mynetin oyunlarinin bir bölümü Opera ile kesinlikle calismiyor adresi 3 4 sefer Operaya yolladim ilgilenmediler yeni versiyonda girdigim bir kac site eskiden calisirken simdi onlardada calismiyor.
i.e ve Firefox ile ise kesinlikle sorun oldugunu görmedim.
Arkadasin sorununa gelince Java eski versiyon olmasi farketmez ama sanirim javaya izin vermemis bu güvenlik duvari, antivirus, Windowsun kendi güvenlik duvari yada  java uygulama calismasi esnasinda cikan kutuda iptal edilmis olmali.
Simdide calistirmak istediginde izni olmadigi icin calismiyor.

enessayar
30-01-2009, 00:42   |  #54  
Taze Üye
11 mesaj

arkadaslar mynetteki videoların sesi çıkmıyor.youtube ya da başka sitelerin videolarında herhagi bi sorun yok...birkaç gün bekledim siteden kaynaklanabilir diye ancak değişen birşey olmadı..javayı tekrar yükledim yine olmadı..işletim sistemim vista 64bit acaba java desteklemiyor olabilir mi...bu durumda hangi program sorunu halleder yardımlarınızı bekliyorum...teşekkürler