mytech bilişim notebook onarım merkezi

Kayipzaman
24-11-2011, 10:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Şub 2011

 

Merhabalar

Türkiye' de notebook kullanımında artan satış rakamları ileülkemiz insanının teknojiyi kullanımı ve yaşamı içindeki payı hepimizin birgerçeğidir. Artan kullanıma bağlı olarak yurt içinde garanti harici notebook onarımve yedek parça ihtiyacı notebook kullanıcılarının çözümde zorlandıkları birkonu hep olmuştur.
Mytech bilişim olarak ileri onarım laboratuarımız ve uzmankadromuz ile bu açığı hem bilişimde çözüm bekleyen firmalara hemde sonkullanıcılara sürekli kendini yenileyen bir anlayışla hizmet vermekte.
Onarım laboratuarımız aylık 300 adet notebook onarımı yapacakşekilde oluşturulmuş, dış ticaret, satış, finans ve depo yönetimleri ilesektörde departmanlaşarak kendine özgü kurumsal yapısı ile hizmet veren öncükuruluşlardan olmuştur, bu teknolojik hizmeti ihtiyaç olan her yerdevermektedir.
Burada geniş bir tedarik zinciri oluşturularak sektörün veson kullanıcıların ihtiyaclarına yenilenerek her zaman cevap verecek şekildeçalışmalarını profesyonel kadro kontrolünde sürdürmektedir.
Bu alanda tüketicilere kesintisiz hizmet vermeyi kendinegörev bilmiştir.
Digiturk iş ortağımızla sizlerin bilişim sektöründekiihtiyaçlarınızı karşılamayı görev edindik.
Bayilerimize özel web sayfamızla teknik servisimizdeki notebooklarınızı7/24 takip edebilir. Parça ve en son güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz.
Bütün notebookanakart onarımları 4 ay MYTECH BİLİŞİM garantili olup, fiyatlarıkargo dahil 130 TL’dir